RelX Pod – niezły strzał w płucko

0
5248
Firma zupełnie nieznana – przynajmniej naszej redakcji. Takich firm na rynku jest cała masa. Dla nas chmurzących to świetna informacja bo branża stale się rozwija.

Dzisiejszy produkt to idealna alternatywa dla osób chcących rzucić palenie papierosów analogowych – to typowy MTL-owiec z kartridżami wypełnionymi płynem ( najprawdopodobniej solami nikotynowymi ) o wysokich stężeniach rzędu 30-50mg

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie relx2.png

Tak wysoka ilość nikotyny nie powinna przerażać bo ilość produkowanej mgiełki w tym zestawie jest niewielka – przez co przyjmowana ilość nikotyny nie jest duża, ale zapewniam Was,że czuć ją w płucach.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie relx3-700x361.png

To właśnie dzięki Relx w ostatnim czasie znacząco ograniczyłem srogie chmurzenie. Pod ma baterię o pojemności 350mah – ładuje się średnio w 50minut i wystarcza na cały dzień użytkowania – w moim przypadku nawet 2 dni to nic dziwnego bo płyny ” czuć w płucach ” i nie trzeba po sprzęt sięgać co chwile.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie relx4-700x432.png

Startowo dostajemy zaledwie 1 kartridż o pojemności 2 ml – kartridże można dokupić w różnych smakach – miętowych, tytoniowych, owocowych – najsmaczniejsze z nich na nasze gusta to mango oraz klasyczny menthol. Testowaliśmy również herbatę cytrynową, która jest typowym earl graey-em z odrobiną cytryny.

Znaczącym elementem zestawu są gotowe kartridże i ich ceramiczne grzałki, które rewelacyjnie się spisują. Smak jest wyrazisty, nie przepalają się – pozwalają opróżnić kartridż do niemal ostatniej kropli i nie pozwalają na żadne wycieki czy plucia płynem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie relx5-700x402.png

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here