Smok VVOW – czy jednorazówki są potrzebne?

0
15015
źródło: vapeuk.co.uk

Rynek e-papierosów ma trochę wspólnego z modą. Co jakiś czas musimy zatoczyć koło. Widać to najlepiej po popularności PODów oraz coraz szerszej ekspozycji e-papierosów jednorazowych. Na ten rynek wchodzi Smok VVOW. Czy warto? Sprawdźmy.

Specyfikacja:
źródło: smoktech.comSmok VVOW jako e-papieros jednorazowy nie będzie nam oferował niczego szczególnego. Zakres mocy 5-7W będzie zdecydowanie odpowiedni w takim urządzeniu, bo nie powinien zbyt mocno obciążać skromnego akumulatora w postaci 500mAh i pozwolić na względny komfort użytku.

Zabezpieczenia:
źródło: smoktech.com
Nawet w tak skromnym urządzeniu producenci muszą zaimplementować jakieś dodatki. W przypadku Smok VVOW otrzymujemy powiadomienia poprzez diodę LED.

Ilość zaciągnięć:
źródło: smoktech.comW segmencie tego typu urządzeń bardzo dużą uwagę zwraca się na oferowaną przez dane urządzenie ilość zaciągnięć. Korzystałem z podobnych urządzeń od innych producentów i deklarowana przez producenta ilość mieści się w średniej.

Oferowane smaki:
źródło: smoktech.comSmaki zaproponowane przez Smoktech w urządzeniu VVOW są całkiem przyjemne. Znajdziemy wśród nich wiele owocowych, rześkich smaków, ale bardzo dużym minusem jest brak jakiegokolwiek smaku tytoniowego, co na pewno odbije się negatywnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here