Suorin Air Mod 40W- mocny, cienki zawodnik?

0
1599

Firmę Suorin można uznać za specjalistę od podów, bo urządzenia te stanowią zdecydowaną większość ich oferty. Od dłuższego czasu ich główna linia produktów zachowuje podobny kształt „karty kredytowej”, czyżby przyjął się on aż tak dobrze? Najnowszy produkt Suorin Air Mod 40W zgarnął już wiele pozytywnych opinii, ale czy jest to pod-mod warty uwagi?

 

Specyfikacja:

Imponująca bateria jak na rozmiary urządzenia, jednak jeżeli planujecie używać go na wyższych mocach, to nie wystarczy na długo. Na szczęcie całość ładuje się szybko.

 

Kolorystyka:

Ogromna ilość kolorów do wyboru, także raczej nie będziecie mieli problemu w znalezieniu czegoś dla siebie. Problematyczne może być jednak podjęcie decyzji, bo każdy prezentuje się świetnie!

 

Budowa:

Urządzenie jest bardzo proste w budowie, szkoda że producent nie zdecydował się na sterowanie jednym przyciskiem. Możliwe, że mniejsza ilość przycisków by go jeszcze delikatnie uszczupliła i dodatkowo przyprawiła o uśmiech fanów minimalizmu.

Wygląd? O gustach się nie dyskutuje, jednak moim zdaniem wygląda świetnie! Oryginalnie i nowocześnie; zmieniłbym jednak wyświetlacz na prostszy, bardziej
old-schoolowy. Aktualny wydaje się nieco odstawać od całości.

Bateria to solidne 1500mAh, które przy normalnym użytkowaniu powinny wystarczyć na większą część dnia. Ładowanie przez port USB-C pozwala naładować całość w ciągu 2h, nie jest to wynik cudowny, ale w pełni wystarczający.

Urządzenie posiada wymienne grzałki, co moim zdaniem jest ogromnym plusem. Nie jestem fanem marnowania plastiku, dodatkowo wbudowane w kartridż grzałki są z reguły droższe. Producent deklaruje, że urządzenie zaspokoi zarówno fanów MTL, jak i RDL. Zespoły grzewcze tego producenta uchodzą za jedne z lepszych na rynku, także pod względem smaku pewnie będą wypadały bardzo dobrze.

 

W pudełku:

– Suorin Air Mod
– Suorin Air Mod kartridż (pusty)
– 1x 0.6ohm grzałka Suorin Air Mesh
– 1x 0.8ohm grzałka Suorin Air Mesh
– kabel USB Typ-C
– instrukcja obsługi

 

Podsumowanie:

Suorin Air Mod 40W to świetne urządzenie dla osób szukających czegoś mniejszego. Producent znany jest z produkcji podów i ponownie wypuścił na rynek solidne urządzenie. Bateria ma dużą pojemność, mocy mu nie brakuje, czego chcieć więcej? Martwi mnie tylko dostępność grzałek i wkładów. Mimo wszystko, pewnie znajdzie miejsce na mojej liście zakupowej. Jeżeli szukacie czegoś niewielkiego, a jednocześnie chcecie się wyróżniać z tłumu; to może warto rzucić okiem na najnowszą propozycję od Suorin!

 

Więcej na temat Suorin Air Mod 40W możecie przeczytaj tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here