SMOK Novo Master Box Pod Kit – nowość od smoka, która ma zadowolić wszystkich

0
1647

SMOK Novo Master Box Pod Kit – nowość od smoka, która ma zadowolić wszystkich. Nikt się nie przesłyszał  – SMOK wypuścił urządzenie, które łączy w sobie najlepsze cechy poda oraz fenomenalny wygląd boxów, stając się dużą konkurencją dla innych firm.

SMOK Novo Master Box Pod Kit został stworzony z myślą o szerokiej gamie zastosowania oraz ciekawym wyglądzie. Jest dosyć mały, jego gabaryty pozwolą bez problemu zmieścić się w kieszeni. Zintegrowany zespół grzewczy z zakresem oporności pomiędzy 0,6- 0,8 Ohm. Zapewni on ciekawe doznania smakowe oraz pomoże wybrać odpowiednie dla nas parametry. Jest kompatybilny z Novo Master podem. Posiada oczywiście system górnego nalewania liquidu, który zminimalizuje wycieki płynu oraz usprawni proces palenia.

SMOK Novo Master Box Pod Kit posiada wbudowany akumulator o mocy 1000mAh, powinien on skutecznie wystarczy na dzień cieszenia się pełnią użytkowania. Wbudowany port Typ-C usprawni szybkość, z jaką przywrócimy pełną moc baterii.

Zakres pracy urządzenia to 22.8 W. jest to ciekawy wynik, którym powinny zainteresować się osoby pragnące sprzętu wyważonego, który osiąga dosyć standardowe wyniki. Dla osób lubiących dużą ilość dymu – będzie to niestety zbyt mało.

Wbudowany wyświetlacz LED – poinformuje nas w klasycznym stylu o poziomie naładowania baterii. Trzy różne kolory pokazują stadium rozładowania akumulatora. Warto również wspomnieć o systemie auto-fire, który pozwoli nam korzystać z e-papierosa bez konieczności naciskania przycisku.

Słów kilka o wyglądzie: Jest to zdecydowany atut urządzenia. Zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Prezentuje tradycyjną budowę boxów, dostępny jest w fantastycznej gamie kolorów i na pewno znajdzie swoich zwolenników.

Parametry:

Pojemność wkładu: 2 ml.

Pojemność baterii: wbudowany akumulator o poj. 1000 mAh.

Zakres mocy: maks. 22.8 W.

Napięcie wejściowe: (3.3 V-4.35 V) +-0.2 V

Napięcie wyjściowe: maks. 4.25 V + -0.1 V

Zakres rezystencji: 0.6 Ω– 3.0 Ω

Napięcie ładowania: 5 V + -0.2 V

Prąd ładowania: >1.4 A.

Napięcie przeładowania: 4.425 V +-0.05 V

Napięcie rozładowania: 2.4 V + -0.1 V

System przepływu powietrza: bezstopniowa kontrola przepływu powietrza

 

Podsumowanie:

SMOK Novo Master Box Pod Kit to bardzo ciekawe urządzenie. Podąża za trendami oraz oferuję bardzo ciekawy system, który nie wymaga wiele od użytkownika, a daje w zamian wygodę oraz łatwość użytkowania. Dla fanów box/podów będzie to ciekawa alternatywa, niż kolejna odsłona Ursy, od której uginają się sklepowe półki.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here