Lost Vape Ursa Baby 2 – Ursa Pocket w domu

0
4424

Lost Vape kierując się sukcesem niedawno wypuszczonej ursy pocket, o której więcej możecie przeczytać tutaj, prezentuje nam kolejne urządzenie w „gamingowym” designie. Na pokładzie zabrakło jednak gier, RGB czy innych bajerów. Zobaczmy czy mimo to czymś nas zaskoczy.

Wygląd i konstrukcja

Ursa Baby 2 to urządzenie, które od razu przyciąga uwagę swoim nowoczesnym designem. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie. Kompaktowy rozmiar, znany z poprzedniej odsłony sprawia, że idealnie mieści się w dłoni, a jednocześnie nie zajmuje zbyt wiele miejsca w kieszeni czy torebce. Uwagę z pewnością przyciągają dwa podświetlane panele, jeden z nich zmienia kolor w zależności od poziomu naładowania akumulatora.

Specyfikacja

Urządzenie posiada baterie o pojemności 800 mAh i maksymalnym wyjściem mocy 18W. Współpracuje ze wszystkimi wkładami ursa nano a dzięki regulowanemu przepływowi powietrza, oferuje zarówno subtelne MTL, jak i przyzwoite doświadczenia z RDL. Całość użytkuje się bardzo podobnie do ursy baby lub zwykłej ursy nano. Fani tych urządzeń na pewno nie będą zawiedzeni!

Kolorystyka

Urządzenie dostępne jest w wielu kolorowych i przyciągających oko wersjach, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Podsumowanie

Ursa Baby 2 to kolejny udany produkt od Lost Vape, który łączy w sobie wszystkie cechy, jakich można by oczekiwać od małego poda. Jego kompaktowe rozmiary, imponująca wydajność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to jedno z najciekawszych urządzeń w swojej kategorii. Jeżeli miałeś już pozytywne doświadczenia z innymi urządzeniami tego producenta, Ursa Baby 2 z pewnością cię nie zawiedzie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here