Smoant Knight Q Kit – Niepozorny kieszonkowiec

0
984

Smoant, producent trochę zapomniany na polskim rynku, słynący z nietypowych rozwiązań i wyglądu swoich urządzeń. Tak samo jest w przypadku nowego Smoant Knight Q Kit. Producent prezentuje nam urządzenie, które ma bardzo nietypową konstrukcję. Na pierwszy rzut oka ciężko stwierdzić, że jest to e-papieros. Zobaczmy czym nas zaskoczy

Wygląd i budowa

Urządzenie jest zbudowane z 4 „segmentów” z czego jeden to wyjmowany wkład z grzałką, do którego wlewamy liquid. Nie mamy tutaj typowego ustnika, tylko otwór w narożniku tego segmentu co sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe. Całość jest wykonana z dbałością o szczegóły i prezentuje się bardzo elegancko.

Bateria i wydajność

Urządzenie jak na swój rozmiar posiada bardzo dużą baterię 1000mah, a port ładowania usb-c pozwala naładować baterię do pełna w około 45 minut, a jej aktualny stan możemy sprawdzić dzięki 3-kolorowej diodzie z boku. Urządzenie jest bardzo proste w użytkowaniu, nie mamy tutaj żadnych przycisków, ale producent nie zapomniał o regulacji przepływu powietrza, dzięki której dostosujemy urządzenie idealnie do swoich preferencji.

Kolorystyka

Urządzenie jest dostępne w 5 stonowanych i eleganckich kolorach.

Specyfikacja

Zawartość pudełka

Poza typową zawartością opakowania, producent daje nam też smyczkę, dzięki której wygodnie możemy trzymać urządzenie na szyi i nie martwić się jego zgubieniem. Niestety zabrakło tutaj zapasowego wkładu, poza smyczką mamy do dyspozycji jedynie samo urządzenie i kabel usb-c.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here