Kolejna ciekawa propozycja parownika – tym razem padło na VooPoo MAAT Tank New. Zapraszam do recenzji.

0
745

Na aktualnym rynku branży e-papierosów możemy zanotować tendencję spadkową, która tyczy się tworzenia urządzeń typu KIT / STICK. Wszystko to wyparł trend na urządzenia kompatybilne oraz proste w użytkowaniu. Coraz częściej obserwujemy półki sklepów uginające się od nadmiaru tych drobnych urządzeń. Skutkiem takiego trendu jest również zaprzestanie w tworzeniu nowych atomizerów na rzecz wkładów i scalonych konstrukcji szerokiej maści. Jednak niektóre firmy wspomagając swoje serie podejmują się tego zadania. Dzisiejszy atomizer jest przykładem takich właśnie działań. MAAT New to bardzo ciekawe urządzenie, które korzysta ze sprawdzonych rozwiązań –  nie zamykając się na coś nowego. Zapraszam!

 

VooPoo MAAT Tank New  – i pierwsze, co rzuca się w oczy – to kształt. Zdecydowanie przypomina on konstrukcje wulkanu, lecz spotkałem się też z opinią, iż bardziej jest on kraterem. Tym nie mniej zachwyca swoją konstrukcją, jest wyposażony  w dwukierunkowy przepływ powietrza połączony z umieszczeniem go w górnej części atomizera. Usprawnia to pracę urządzenia dając większe możliwości regulacyjne oraz  – co najważniejsze – zapobiega wycieką płynu i zalania moda. Daje to zdecydowaną przewagę nad konkurencją.

Zespół grzewczy to stare, dobre TPP. Dla mniej wtajemniczonych  – system TPP znajdziemy w większości konstrukcji DRAG z przypisem (plus bądź pro). Zapewnia on niesamowite doznania smakowe oraz serwuję niesamowitą i nieporównywalną gamę oporności w zakresie 0.15- 0.6 Ohm. Z doświadczenia wiem, że są to bardzo dobre grzałki, które dobrze oddadzą smak. Nie musimy martwić się również o ich dostępność. Ponieważ ich produkcja jest wciąż kontynuowana i wspomagają coraz to nowe urządzenia od VOOPOO.

Szata graficzna zachwyca swoim wykonaniem, dostępne są aż trzy warianty kolorystyczne, które bazują na podstawowych barwach. Warto jeszcze wspomnieć o możliwości założenia dodatkowego szkła, które pozwala otrzymać 6.5 ml. pojemności atomizera.

W zestawie producent VooPoo MAAT Tank New umieszcza:

1 x MAAT Tank New

1 x TPP-DM2 (0.2 Ω.) Preferowany zakres pracy: (40-60W)

1 x TPP-DM3 (0.15 Ω.) Preferowany zakres pracy to (80-100W)

1 x Wymienne szkło

1 x Zestaw zapasowych elementów

Instrukcja obsługi

 

Podsumowanie: 

VooPoo MAAT Tank New to bardzo ciekawe urządzenia, skierowane do miłośników dużych chmur oraz prostych rozwiązań. Pomimo braku możliwości montowania własnych grzałek, będzie to naprawdę ciekawy wybór, a wyżej wymieniony system grzewczy powinien być dostępny jeszcze przez długi okres czasu.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here