Smoant Battlestar Baby – kolejny mikro pod

0
3478

Zawitała do nas moda na edycje znanych boxów w formie podów i zapoczątkowało ją VooPoo że swoim Dragiem Nano który jest dokładną kopia dużego Draga tylko w wersji mikro. Teraz Smoant wypuszcza edycję swojego flagowego boxa – Battlestar w wersji pod.

Urządzenie w żaden sposób nie przypomina swojego starszego brata, bliżej mu do Draga Nano właśnie, aczkolwiek ma szereg usprawnień, które przewyższają Draga Nano.

Urządzenie zasilane jest wbudowanym ogniwem o pojemności 750 mah, działanie sygnalizowane jest diodą Led. Kartridż ma pojemność 2 ml ale w przeciwieństwie do Draga Nano posiada on wymienne grzałki, na chwilę obecną 0.6 ohm mesh oraz 1.2 ohm Ni80. Sercem urządzenia jest Ant Smart Chip. Charakteryzuje się automatycznym dostosowaniem mocy do wybranej grzałki i podaje ja niezaleznie od stanu naładowania ogniwa. Urządzenie posiada funkcję szybkiego ładowania, od 0 do 100% ładuje się około 60 minut.

Ciekawą opcją jest smycz dołączona do zestawu. Po rozpięciu przekształca się w kabel USB, więc nie będziemy mieć nigdy problemu z ładowaniem. Warto zaznaczyć, że kablo-smycz warto nosić że sobą gdyż urządzenie posiada USB typu C.

Smoant Battlestar Baby będzie dostępny w sześciu kolorach:

– czarny

– czerwony

– srebrny

– gun metal

– niebieski

– zielony

Trochę technikaliów:

– wymiary 60/45/15 mm

– pojemność kartridża 2 ml

– wymienne grzałki 0.6 ohm i 1.2 ohm

– bateria o pojemności 750 mah

– moc maksymalna 15 W

W opakowaniu znajdziemy:

– 1x Smoant Battlestar Baby

– 1x grzałka 0.6 ohm mesh

– 1x grzałka 1.2 ohm Ni80

– 1x kartridż

– smycz/kabel USB typu C

– instrukcja

– gwarancja

– gniazdo USB typu C

– szybkie ładowanie

Cena urządzenia to około 30$

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here