Ambition Mods Ripley RDTA- brat bliźniak Bishopa!

0
663
Ambition Mods zasłynął głównie dzięki udanej kolaboracji z Vaping Gentlemen ClubVaping Gentlemen Club przy stworzeniu Bishop RTA. Tym samym, ponowili ją i stworzyli Ambition Mods Ripley RDTA. Czy młodszego brata czeka taki sam sukces?

 

Specyfikacja:

Jak na bliźniaka przystało, wymiarami praktycznie nie różni się od wcześniej wspomnianego Bishopa. Nadal 22 mm średnicy, także nie ma na co narzekać.

 

Kolorystyka:

Kolejny brak zaskoczeń, kolorystyka jest dokładnie taka sama. Producent ma nam do zaproponowania: czarny, srebrny i gunmetal. Najbardziej kuszący wydaje się ten drugi, bo pozostałe mają matową powłokę.

 

Budowa:

Jak sami możecie zauważyć, budowa Bishopa jest praktycznie identyczna, różni się dosłownie szczegółami. Warte uwagi są jednak dwie rzeczy:
montaż grzałki powinien być łatwiejszy, ponieważ producent zastosował tutaj wypustki, które mają przytrzymać drut podczas dokręcania śrub,
uzupełnianie płynu może być nieco uciążliwe, jednak na inny sposób niż w poprzedniku. Zatyczka nie jest przytwierdzona do górnego cap’a, przez co trzeba ją będzie każdorazowo wyciągać palcami. Szkoda, bo to rozwiązanie miało potencjał.

Główna różnica to umiejscowienie zbiornika z płynem, bo ten znajduje się tutaj na dole, pod bazą z grzałką. Wcześniej płyn, przy pomocy grawitacji, spadał na grzałkę, a tutaj „wspina się on” wewnątrz specjalnie skonstruowanej rurki. Na temat siatek mesh, jako nośnika płynu, nie będę się rozpisywał, bo nie jest to coś, co poleciłbym początkującym, a zaawansowani użytkownicy nie potrzebują wyjaśnień.

 

W pudełku:

Miło, że producent postanowił dołączyć do zestawu większą ilość pinów. Od przybytku głowa nie boli!

 

Podsumowanie:

Ambition Mods Ripley RDTA to nie nowość, na rynku jest już od dłuższego czasu. Czy warto się na niego zdecydować? To zależy! Poprzednik wypadł bardzo dobrze, a recenzje Ripley’a są równie pozytywne. Ja już swojego posiadam i pewnie niebawem napiszę o nim kilka słów. Nie chcę „spojlerować”, ale jest na prawdę dobrze i cichutko!

Więcej na temat Ambition Mods Ripley RDTA możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here