Rath RDA – nowy dripper od Vandy Vape

0
3168

Vandy Vape nie daje ani chwili wytchnienia swoim fanom. Rath RDA, nowy dripper od Vandy Vape, to propozycja, która zaskakuje sporym airflowem, potężnymi chmurami i wszechstronnością użytkowania. Sama nazwa również budzi konkretne skojarzenia. Nieco… zwierzęce?

Specyfikacja

Wysokość: 23 mm
Średnica: 24 mm
Pojemność: 2 ml
Waga: 125 g

Rath RDA będzie dostępny w 4 wariantach kolorystycznych: matowa czerń, gunmetal, srebrny i rainbow.

Ceramiczne piny dodatni i ujemny. Vandy Vape zapewniają, że baza sprawdzi się zarówno w wersji single coil, jak i dual coil. Grube ścianki sugerują jednak, iż warto traktować go raczej jako sporego single’a.

Szeroki wybór dostosowania airflowu sprawia, że Rath RDA ma szansę stać się ciekawym parownikiem dla fanów cloud chasingu.

Głęboka studzienka zmieści nawet 2 ml liquidu. Dzięki usytuowaniu wlotów powietrza, rozlanie płynu wydaje się dość trudne. W zestawie znajdzie się pin BF, więc Rath RDA to dobry wybór także pod squonka.

W pudełku:

1x Rath RDA
1x drip tip
1x części zapasowe
1x instrukcja obsługi
2x Fused Clapton 0,33 Ω

Cena w preorderze to 36$, czyli około 140 PLN. Warto? Jeśli szukacie parownika, który dobrze odda smak, a jednocześnie zrobi ogromną chmurę, to Rath RDA – dripper od Vandy Vape, jest propozycją w sam raz dla Was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here