Najbardziej prestiżowy e-papieros 2024 roku! – Ark Luxury

0
2478

Zastanawialiście się kiedyś jak będą wyglądać urządzenia przyszłości? Lub jak zrobić e-papierosa, który mimo swojej normalnej ceny będzie wyglądał jak przysłowiowe milion dolarów? Przekonajmy się jaki potencjał on w sobie skrywa! 

 

Wygląd

Samo urządzenie zrobione zostało w sześciu kolorach. Ma gładki i podłużny kształt, a jego metaliczny kolor sprawia wygląd mieniącego się. E-papieros ten ma delikatny prosty ekran, którego koniec dopełnia kropka na wzór diamentu. Co ciekawe keystone, czyli producent postanowił umieścić przycisk włączania po boku zamiast na „diamencie”. Wyglądem samo urządzenie daje prestiżowy wydźwięk, a całość dokończona jest portem ładowania USB typu C, umiejscowionym od dołu urządzenia zwiększając też przyjemność z jego ładowania! Złudnie wygląd można porównać do Flexusa Q, lecz samym wykonaniem bliżej mu do Oxvy Xlim V2.

Specyfikacje

POD ten ma wbudowany akumulator o pojemności 900mAh co przy jego maksymalnej mocy 30W może wydawać się małą liczbą przekładającą się na krótki okres użytkowania. Mimo to producent mówi o ładowaniu się urządzenia w 10 minut do 80% jak i 3 dniach użytkowania bez przerwy! Gdy spojrzymy, na których kartridże używa, dostaniemy trzy oporności 0,8, 0,6 i 0,4. Przy czym keystone chwali się 45% dłuższymi grzałkami mesh, które mają wpłynąć pozytywnie na nasze odczucia smakowe. Producent mówi także, o specjalnej anty przeciekającej budowie wkładów z trzy warstwową budową. Jednym centralnie wbudowanym w grzałkę i dwiema kolejnymi centralnie pod nią. Dodatkowo możemy podobno zaobserwować dzięki tej budowie 99,9% ochronę przeciwko przeciekaniu.

Podsumowanie

Urządzenie definitywnie jest dla osób, które zaczynają dopiero swoją przygodę z vape, jak i tych, którzy uwielbiają kolekcjonować. E-papieros idealnie sprawi się jako ciekawy gadżet jak i coś, co da piękny wyraz waszej kolekcji. A dzięki możliwości zmiany watów będzie też pięknie pasować na bardziej oficjalne wyjścia służbowe lub śluby. Na 100% warto doszukiwać się o nim więcej informacji jak i opinii, ponieważ coś równie estetycznego nie pojawi się na rynku w zbyt krótkim czasie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here