Nowa linia premixów – DOTS od VCP

0
3661

VCP nie zwalnia tempa! Zaraz po bardzo udanej serii Select pojawiła się seria DOTS. Mówiąc szczerze przy tym pułapie cenowym, zaledwie 7,90zł za butelkę, jestem bardziej niż zachwycony!

Pojemność: 20/30ml

Gęstość: 70/30 VG/PG

Smaki:

Strawberry Cola – zaczynamy od tego smaku nie bez powodu, jest to tak nietypowe połączenie, że zasłużyło na pierwszy ogień. Przy wdechu czuć mocno truskawkę, przy wydechu otrzymujemy nutę coli. Truskawka nie jest chemiczna, smakuje bardzo naturalnie, a cola przypomina trochę żelki Haribo. Tak jak myślałem jest tak dziwne połączenie, które pozytywnie zaskakuje smakiem. Szczerze mogę doradzić ten smak każdemu, kto lubi rześkość podczas palenia.

Papaya Vanilla Coconut Coolada – chyba najbardziej rześkie połączenie w całej serii.
W zapachu jest przedziwne, ale nie zniechęciło mnie to do spróbowania. Na szczęście, przeczucie mnie nie zawiodło. Na wdechu czuć kokosa z papają, całość okraszona jest dosyć mocną nutą chłodu, ale nie gryzącą. Przy wydechu wyczuwalna wanilia, co tworzy doskonałą kompozycję. Idealne połączenie na gorące dni. Całość mocno przypomina mi smak pinacolady.

Pineapple Coconut Pear – kokos, mocny kokos. To dokładnie to co czuje się na wdechu. Najlepsze jest przy wydechu, bogactwo smaku gruszki z ananasem, kokos pozostaje w tle. Czysta poezja dla kubków smakowych. Jest dosyć słodko, ale totalnie nie mdląco, bardzo pozytywnie. Krótko i na temat.

Watermelon Melon Kiwi – do arbuza jestem zawsze sceptycznie nastawiony, większość arbuzów na rynku smakuje jak mydło. Na szczęście, w tym wypadku tak nie jest! Na wdechu czuć przede wszystkim melona oraz arbuza. Przy wydechu otrzymujemy do tego delikatnie kwaskowate kiwi. Mimo braku koolady całość jest bardzo rześkim połączeniem. Wielką zaletą jest naturalność arbuza, podbiło to moje serce.

Strawberry Raspberry Lemonade – czujecie ten letni wieczór na świeżym powietrzu, ciepły i bezwietrzny? Idealnym zwieńczeniem jest wtedy lemoniada ze świeżymi malinami i truskawkami prosto z krzaczka. To dokładnie ten smak! Smak nie jest za intensywny, co przy połączeniu truskawki z maliną jest musem. W innym wypadku byłoby to mdłe połączenie, tutaj takie nie jest! Jestem bardzo zadowolony z tych odczuć smakowych.

Exotic Fruits – swego czasu pewien napój o smaku multiwitamina reklamował się 1L + 1L gratis, był to mój ulubiony smak. Dokładnie ten smak znalazłem i tutaj. Jest to premix do którego się przyssałem jak dziki zwierz, od pierwszego mililitra aż do wyciskania ostatniej kropli z butelki. Czuć owocki, dużo owocków, nie sprecyzuję dokładnie jakie, bo każdy znajdzie tu inną nutę, najlepiej spróbujcie sami!

Cola Lemonade Ginger – czarny koń całej serii, zostawiony specjalnie na koniec. Cola z lemoniadą to smak dobrze znany i lubiany z serii #TAG, dokładnie ten sam smak tutaj się wyłania, ale imbir to coś czego nie było. Imbir uzupełnia ten smak idealnie, nadaje rześkości, pewnego rodzaju innowacji i świeżości. Smak imbiru w coli jest delikatny, nie dominuje, zostaje na języku, jest wręcz idealnie wyważony. Ten premix można śmiało brać w ilościach hurtowych i się nie znudzi. Jednym słowem – fenomenalny!

Podsumujmy:

Kluczową rzeczą dla całej serii jest cena, czyli dokładnie 7,90zł. Zaskakująco niska jak za tak dobrej jakości płyn. Świetne smaki, super jakości baza, butelka 30ml mieści się w kieszeni bez problemu. Nie ma drugiego takiego premixu w podobnej kategorii cenowej który mógłby równać się z tą serią.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here