Lost Vape Ursa Nano Air-kolejna?

1
3167
Lost Vape Ursa Nano Air

Lost Vape i urządzenia z serii Ursa Nano nie trzeba nikomu przedstawiać. Tak się złożyło, że możemy powitać nowego członka tej serii a jest nim Lost Vape Ursa Nano Air. 

Lost Vape Ursa Nano Air

Jest to kolejne urządzenie w typie pod. Akumulator 800 mAh oraz maksymalna moc 16W jest zbliżona do poprzednich modeli i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Regulacja przepływu powietrza jest identyczna jak w Lost Vape Ursa Nano. Port USB C umieszczony od spodu urządzenia. Ładowanie nie powinno zająć więcej niż godzinę. Żadnych zmian, poza jedną istotną w budowie, a bardziej w wyglądzie. Dolna część urządzenia jest wykonana z gładkiej mieszanki tworzywa sztucznego, która jest przezroczysta. Dzięki temu ozdobnemu fragmentowi pod może przyciągnąć uwagę i najzwyczajniej w świecie się spodobać. Jest na to szansa, gdyż bardzo duża gama ładnych kolorów do wyboru może zainteresować nie jedną osobę. Do podziwiania na stronie producenta.


Na szczęście to nie koniec zmian w tym modelu. Poza znanym wszystkim wkładem do Ursy Nano o oporności 0.8 producent stworzył również coś dla fanów MTL. Wkład 1.2 przeznaczony jest zdecydowanie dla użytkowników soli nikotynowych, ale nie wyklucza to również liquidów na standardowej nikotynie.

Podsumowanie

Lost Vape Ursa Nano Air poza wyglądem raczej nie wnosi żadnych istotnych zmian. Wkład zawsze można dokupić osobno. Z technicznego punktu widzenia, to urządzenie nie ma w sobie nic co nie miałyby poprzednie modele. Oczywiście, wyróżnia się wyglądem, ale nic poza tym.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here