Lost Vape Ursa Nano – kolejny „kieszonkowiec”

0
479

Lost Vape Ursa Nano to kolejny Pod, który ma zadowolić klientów, którzy gustują w małych sprzętach. Ursa Nano prezentuje się dobrze, dlatego dziś przyjrzymy się bliżej temu maluchowi i zobaczymy czy czymś jeszcze może nas zaskoczyć.

Specyfikacja

Jak widać, Ursa Nano wyposażona będzie we wbudowaną baterie o pojemności 800 mAh, maksymalna moc tego małego urządzenia to 18 W, a pojemność kartridża to 2,5 ml.

Kolorystyka

Lost Vape Ursa Nano będzie do wyboru, aż w 8 wersjach kolorystycznych, wszystkie kolory będą w wersji tzw. dazzling, czyli będą się mieniły i zmieniały odcienie.

Kartridże

W Ursie Nano mamy do wyboru dwa wkłady, jeden o oporności 0.8 drugi zaś 1.0, kartridże zostały wyposażone w system, przeciw wyciekaniu liquidu, uzupełnianie płynu odbywa się poprzez wyciągniecie wkładu i odciągniecie gumki.

Tutaj jak wygląda w praktyce uzupełnianie naszego wkładu.

Budowa

Ursa Nano posiada ładowanie typu-C, co powoduję, że sprzęt bardzo szybko się ładuję i w mgnieniu oka będzie, znów gotowy do pracy, system informowania o poziomie baterii to dobrze nam znany system światła LED na dole urządzenia.

Sam sprzęt wydaje się, naprawdę smukły, poręczny i co najważniejsze praktyczny. Nie ma tutaj nic wymyślnego.

Podsumowanie

Ursa Nano do złudzenia przypomina mi sprzęt od firmy Voopoo, a mianowicie VINCI poda, czy Ursa może wprowadzić jakiś przełom? Wydaję mi się, że nie, dostajemy po prostu zwykłego, poda, który ma działać i służyć oraz nie ważyć tonę, no i taka jest Ursa Nano, nie wiem, czy było potrzebne wypuszczanie kolejnego sprzętu przez Lost Vape, nie tak dawno przecież dostaliśmy Urse Mini, która naprawdę jest świetna. Czas pokaże, jakie opinie zbierze Ursa Nano.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here