Geek Vape Aegis Max kit

1
11782

Geek Vape nie odpuszcza serii aegis, to najbardziej udana z ich asortymentu linia która cieszy się ogromną popularnością. Tym razem wypuścił zestaw Aegis Max

Aegis Max różni się od Aegisa Solo tak naprawdę miejscem na akumulator, tym razem producent postawił na wymienny akumulator 21700. Zestaw już nie z cerberusem, a tym razem z zeusem sub’ohm.

Tego zasilania przedstawiać nie trzeba!

Mówi samo za siebie, maksymalne 100W, wchodzi potężny akumulator 21700, w zestawie także przejściówka na standardowe 18650.

Dodatkowo super szybki start, minimalna obsługiwana oporność to 0.05 ohm, dobrze działające tryby kontroli temperatury, oraz dla lubiących się bawić tryb krzywej watowej.

Wodoszczelna obudowa z normą IP67 sprawdzi się w każdych warunkach!

Nowością jest także kolor biały, prezentuje się bajecznie! Popatrzcie sami!

Zeus Sub-Ohm

Ten sam atomizer pojawił się już w specjalnej edycji Aegisa Legend. Zdążył zasłużyć na swoją reputacje, odwdzięcza się świetnym smakiem i brakiem wycieków. Dodatkowo jest jednym z nielicznych atomizerów sub-ohm’owych z systemem górnego zaciągania powietrza, popatrzcie sami:

Droga przepływającego powietrza to wręcz poezja. Dokładnie przemyślany jak na geek vape parownik. Boje się jedynie o małą popularność dostępu do grzałek, ale wraz z większą ilością sprzętów które w zestawie mają ten parownik, to i dostępność grzałek będzie większa.

Cena

Cena za zestaw jest dosyć ogromna bo aż 99$, na promocji idzie dostać za 68$

1 KOMENTARZ

  1. Posiadam od tygodnia. Przeskoczyłem z Dorica 60. Wcisnęli mi ogniwo 18650 i to był błąd. Bateria pada momentalnie. Kupiłem 21700 i jestem w 100% zadowolony. Największym problemem jest złącze micro USB. Ładowanie trwa wieki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here