Elegancki POD od Vaporesso – Aurora Play

0
3608
vaporesso aurora play

Vaporesso zaprezentowało interesujące zasilanie typu POD. Aurora Play zdecydowanie wyróżnia się swoim eleganckim wyglądem. Całość posiada kompaktowe wymiary – 80x46x16,7mm. Zasilanie posiada wbudowany akumulator o pojemności 650mAh, a czas potrzebny do jego pełnego naładowania to 45 minut. Aurora Play dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych – srebrnej z grawerowanymi ornamentami, srebrnej oraz miedzianej z efektem szczotkowania i w tęczowej wersji „rainbow”.

vaporesso aurora play

 

Na szczególną uwagę zasługuje unikatowy sposób uzupełniania liquidu – nie ma potrzeby wyciągania zespołu grzewczego w celu uzupełnienia płynu. Otwór do uzupełniania liquidu został umieszczony na górze, dzięki czemu dolewanie płynu będzie szybkie i proste. W obudowie znajdziemy również małe okienko, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ilość płynu. Zestaw grzewczy posiada 2ml pojemności i dysponuje grzałką o oporności 1.3Ω. Całość jest przystosowana do pracy zarówno z solami nikotynowymi jak i tradycyjnymi liquidami.

aurora play

Zasilanie posiada trzy poziomy mocy do wyboru: 12,5W, 10,5W oraz 9W, a wybór danej mocy sygnalizowany jest kolorem diody. Szereg zabezpieczeń sprawia, że korzystanie z tego urządzenia będzie łatwe i przyjemne.

Czy Vaporesso Aurora Play znajdzie odbiorców na naszym rynku? Już po samym wyglądzie można się domyśleć, że produkt jest kierowany do osób 30+, które wychodząc na biznesowe spotkanie wrzucają Aurorę do kieszeni marynarki czy torebki. Eleganckie i nienachalne zasilanie zdecydowanie może się podobać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here