Mocarny SQUONK od Smoanta – dla wymagających!

0
2396
smoant squonker

Smoant zaprezentował nowe zasilanie, które z pewnością zaciekawi miłośników rozwiązań typu squonkBattlestar Squonker. Urządzenie zasilane jest dwoma ogniwami typu 18650 i oferuje nam maksymalną moc 200 wattów.
Na froncie urządzenia znajdziemy czytelny wyświetlacz, który poinformuje nas o aktualnie wybranej mocy, stanie naładowania akumulatorów, oporności, ilość zaciągnięć czy trybie pracy, który możemy zmienić – do dyspozycji mamy waty, volty lub kontrolę temperatury.

Ergonomiczny design sprawia, że urządzenie wygodnie leży w dłoni. Producent daje nam możliwość wyboru kolorystyki – dostępne są 4 kolory, od tradycyjnej czerni po krzykliwy żółty odcień.

smoant squonker

Szczególną uwagę należy zwrócić na sposób pompowania liquidu. Nie znajdziemy tutaj tradycyjnej silikonowej buteleczki, która po ściśnięciu transportuje nam liquid do atomizera. Zamiast tego mamy do dyspozycji pompkę, która w połączeniu z pojemnym zbiornikiem działa wręcz idealnie! Co ciekawe, w zestawie znajdziemy zapasowy zbiornik na liquid!

smoant squonker

Zasilanie posiada szereg zabezpieczeń, począwszy od przegrzania, przez nadmierne rozładowanie, aż po blokadę urządzenia w momencie odwrócenia akumulatorów biegunami.

W zestawie KIT znajdziemy również atomizer Battlestar Squonker RDA o średnicy 24mm. Dolny airflow, driptip 810, konektor 510 i baza pozwalająca na umieszczenie dwóch grzałek to rozwiązania znane i lubiane.

smoant squonker rda

Całość sprawia wrażenie solidnie wykonanego zasilania z atomizerem, który z pewnością znajdzie odbiorców na naszym rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here