Dampflion White Knight – tropikalny jogurt

0
912
źródło: vapelab.pl

Kolejna część moich poszukiwań skierowała mnie w stronę aromatów zza naszej zachodniej granicy. Wielokrotnie słyszałem pozytywne opinię o jakości produktów z Niemiec, ale nie miałem sposobności by ich spróbować. Jednak perspektywa podwyżki cen wszystkich płynów i ukrócenie sprzedaży internetowej skłoniła mnie ku testom kilku z nich, a dzisiaj przedstawię pierwszy.

Tytułowy aromat White Knight z firmy Dampflion opisywany jest jako jogurt o smaku mango z delikatnym chłodzikiem. Mega duży plus należy się za rozwiązanie zapakowania. Aromat przychodzi w standardowej butelce 10ml, ale zapakowany jest do środka butelki gorilla o pojemności 120 ml co jest super wygodne i nie wymaga od klienta dokupienia butelki.

Po otwarciu czuć bardzo wyraziste i, co najważniejsze, naturalne mango. Aromat pomieszałem z 110 ml bazy 70/30 VG/PG o mocny 3 mg nikotyny i odłożyłem na dwa tygodnie do szafki. Tak długi okres oczekiwania na „przegryzienie się” aromatu z bazą pozwolił na wydobycie wszystkich walorów smakowych.

Testowany był na:
– Aspire Tigon z grzałką 0.4 ohm
– GeekVape Ammit 25 Single Coil z grzałką 4-core fused clapton od Fat Cloud
– Smok Nfix z grzałką 0.8 ohm DC

Niska moc spowodowała rozpoczęcie testu od Ammita. Niestety zapach w tym przypadku był najlepszym elementem sprawdzania. Płyn był trochę mało wyrazisty, mdły, a dominującą rolę grała tutaj koolada. Ten sam problem występuje na Tigonie, dopiero przy grzałce Smoka Nfixa czuć bardziej słodsze mango, a chłodzik nie jest dominujący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here