Wotofo MDura Pro Kit – kawał klocka bez zaskoczeń

0
2481

Firma Wotofo z końcem marca zaprezentowała na swojej stronie internetowej nowy, flagowy zestaw startowy — MDura Pro Kit. Odbiło się to głośnym echem w świecie vapingu, ponieważ producent nie wypuszcza za dużo sprzętów.

Specyfikacja

Mod otrzymał masywną prostokątną obudowę z zaokrąglonymi narożnikami, wszystko wykończone jest wkładką z ekoskóry. Sam korpus wykonano ze stopu cynku, zabezpieczenie stanowi szczelna powłoka w postaci silikonu, która chroni urządzenie przed wstrząsami, wodą i kurzem.

Kolorystyka

Zestaw dostępny jest w 5 różnych kolorach, posiadają one dość bym powiedział oryginalną nazwę.

Atomizer

Zestaw został wypuszczony wraz w atomizerem nexMINI

Do samego tanka w zestawie mamy szkło typu bubble o pojemności 4,5 ml, zastosowano standardowy system uzupełniania od góry.

Grzałki

Atomizer jest kompatybilny z czterema różnymi grzałkami mesh, w zestawie mamy tylko grzałkę D43 Clapton o rezystancji 0,2 oma. Pozostałe trzy można dokupić oddzielnie. Przepływ powietrza regulowany jest za pomocą pierścienia na dole tanka.

Opcjonalnym wyposażeniem atomizera jest baza RBA na grzałkę spiralną.

Funkcje

Sprzęt został wyposażony w system NEXCHIP, dzięki temu nasz mod jest zabezpieczony przed takimi rzeczami jak, przegrzanie czy niskim poziomem naszych akumulatorów.

Mod zasilany jest dwoma akumulatorami 18650 wkładanymi od spodu urządzenia. Moc wyjściowa może osiągnąć maksymalną wartość 230 watów. Urządzenie pracuje w trybach STANDARD, POWER i POWER + oraz TC.

Mod spełnia, normę IP67 co oznacza, że jest wodoszczelny, a także, chroniony przed upadkami oraz kurzem.

Podsumowanie

Mdura nie zaskakuję nas niczym nowym, śmiem nawet stwierdzić, że jest to po prostu kolejny dobry sprzęt i tyle, fajnie, że w zestawie mamy komplet akcesoriów do regeneracji grzałek na siatce mesh, jednak nadal w moim odczuciu pozostaję to kolejny sprzęt z IP67 bez żadnych nowości i udoskonaleń.

Cena

Wotofo wyceniło swój sprzęt na $79.95, wydaję się to uczciwe, gdyż dostajemy w zestawie masę przydatnych rzeczy do dalszego użytkowania sprzętu, myślę, że znajda się fani, którzy kupią ten zestaw i będą zadowoleni.

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here