Damn Vape Intense – mtl rda na meshu O.o

0
2089

Damn Vape – wszyscy miłośnicy zarówno meshowych rta jak i mtl rta słyszeli o tej firmie za sprawą ich rta na siatki mesh – Doom RTA oraz genialnemu rta mtl – Fresia RTA. Wypuścili także bardzo nietypowy driper na grzałki w kształcie ślimaka tzw. Lolly CoilDread RDA. Mając doświadczenie na polu mesh jak i mtl, Damn Vape wykombinowało jak połączyć mesha i mtl 😉

Intense MTL RDA jest 24 mm driperem na siatki mesh ale z konfiguracją przepływu powietrza mtl. Intense w całości wykonany jest ze stali nierdzewnej, a niski cap sprawia, że parownik odda smak na prawdę dobrze. Firma wprowadziła tu szereg innowacji i usprawnień względem innych mtl-owych driperów, aczkolwiek, tego typu driper jest pierwszy w swoim rodzaju.

Najważniejszą nowością jest system CTC (Cotton Tightness  Control) czyli system docisku waty.

 

Dokręcając śrubę umieszczoną za izolatorem jesteśmy w stanie regulować siłę z jaką wata zostanie dociśnięta do siatki mesh, co jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Siatki nie wyginamy tak jak w innych atomizerach mesh. Mocujemy w poziomie, równolegle do słupka, więc wata będzie znajdować się pomiędzy siatką a słupkiem w pionie, i w tym momencie korzystamy ze wspomnianego wyżej CTC.  W capie natomiast umieszczono ultemowy insert, który zamontowany bądź zdjęty wpływa na to w jakim trybie użyjemy parownika – z założonym mtl, ze zdjętym rdl.

Zastanawia mnie tylko fakt jak siatka meshowa, która ma dość niską oporność ( w zestawie zawarta 0.18 ohm a1) poradzi sobie z trybem mtl w którym według wszelkich prawideł sztuki używamy wysoko oporowych grzałek rzędu 0.8 – 1.0 ohm.

Trochę szczegółów technicznych:

– materiał stal nierdzewna

– wymiary 23.8/24 mm

– innowacyjny system montażu siatek mesh

– dwa tryby pracy (mtl i rdl)

Intense MTL RDA występuje w czterech kolorach:

– srebrny

– niebieski

– czarny

– gun metal

w opakowaniu znajdziemy:

– 1x Intense MTL RDA

– 2x siatka mesh ( 0.18 ohm A1)

– części zamienne

– instrukcja

– przeźroczysty cap wykonany z PCTG

Cena urządzenia to około 28 $

Intense jest dostepny w pre-orderze u naszego partnera – SOURCEMORE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here