Avatar Vape Nut – zasysacz chmury

0
2738

Wpadlibyście na taki pomysł ? Ekipa AVATAR wpadła  i stworzyła zasysacz chmur 😀 dla wszystkich zachmurzonych, którzy z racji wykonywanej pracy nie mogą pykać sobie w pracy.

Konstrukcja urządzenia stworzona jest w pełni z tworzywa sztucznego. Wszelkie regulacje odbywają się za pośrednictwem dużego, podświetlanego na kilka kolorów fizycznego przycisku z przodu urządzenia.

Za pośrednictwem przycisku możemy uruchomić lub wyłączyć urządzenie, ale również zmienić prędkość obrotów wbudowanego wentylatora. Chwilowe przytrzymanie fizycznego przycisku zmienia kolor podświetlenia oraz obroty wentylatora.

Urządzenie posiada również czujnik optyczny, który automatycznie włącza urządzenie. Całość zasilana jest 12V zasilaczem, który dostajemy w zestawie – w zestawie dostaniemy również adapter do gniazda zapalniczki – urządzenie możemy stosować w aucie ?

W zestawie otrzymujemy 2 filtry – jeden pre instalowany oraz drugi zapasowy. Niestety przeraża cena urządzenia, która aktualnie wynosi ponad 200 zł. Warto też wspomnieć,że urządzenie nie poradzi sobie z mocniejszymi zachmurzaczami .. filtry oraz wentylator, który ma zasysać chmurzę konstruowane były raczej pod patyczaki i średnio chmurzące pody, niż pod mocniejsze RTA / RDA. Siła z jaką wciągana jest mgiełka pozostawia również wiele do życzenia.

Specyfikacja techniczna:

– Wbudowany czujnik optyczny wyłapujący chmurę
– Regulacja obrotów wentylatora ( 4 prędkości )
– Wskaźnik led w przycisu
– Dwa filtry
– Można używać w samochodzie lub domu
– Zasilany zasilaczem 12V – dołączonym do zestawu
– Wymiary : 200mm x 200mm x 121mm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here