Augvape x Mike Vapes Intake Sub Ohm – klasyka w stockowym wydaniu

0
1516

Firmy Augvape nie trzeba nikomu przedstawiać. Odpowiedzialni są za szereg bardzo udanych produktów, jak Merlin Mini, Intake czy Intake Dual, oba stworzone we współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawanych recenzentów – Mike Vapes. Tym razem rodzina Intake powiększa się za sprawą Intake Sub Ohm.

Jest to nic innego jak klasyczny Intake w wydaniu sub ohm. Atomizer ma 25 mm średnicy i pojemność odpowiednio 3.5 ml z prostym szkłem oraz 5 ml z bubble glassem.  Zewnętrzny wygląd jest niemal identyczny jak klasyczny Intake. Ustnik, górny cap czy pierścień regulacji przepływu powietrza pozostały dokładnie te same.

Nawet system nawiewu został tu w zasadzie nie zmieniony. Z ciekawostek, w bardzo podobny sposób rozwiązano nawiew w Fat Rabbit Sub Ohm od Hellvape. To czym wyróżnia się Intake Sub Ohm to, przynajmniej według producenta, innowacyjne grzałki clapton mesh.

Jak to będzie okaże się po premierze. W założeniach producenta mają to być najlepiej oddające smak i najbardziej żywotne stockowe grzałki na rynku. Przekonamy się 😉

Intake Sub Ohm będzie dostępny w trzech kolorach.

– Silver

– Matte Black

– Matte Gunmetal

Na chwilę obecną jego cena w preorderze to około 21 $ więc dość przystępna.

(K)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here