Aspire Atlantis GT Tank – estetyczny ideał

0
1684

Aspire Atlantis GT Tank, czyli kolejny atomizer powstały we współpracy. Taifun zajął się projektem a Aspire wyprodukował parownik. Ta konkretna informacja wystarczy, by powiedzieć, że będzie dobrze a przede wszystkim estetycznie.

Wygląd i konstrukcja

vape-poland-aspire-atlantis-gt-tank-2Aspire Atlantis GT Tank wygląda obłędnie, a to wszystko za sprawą osłony na szkiełko. Element ten prezentuje się świetnie, a do tego chroni szkło, mała rzecz a cieszy. Średnica parownika to 25 mm, więc dobór odpowiedniego zasilania nie powinien sprawić nam problemów. Atomizer uzbroicie w dowolny ustnik w standardzie 510.

vape-poland-aspire-atlantis-gt-tank-3Parownik wyposażono w dolny przepływ powietrza, którego unikalną cechą są wkładki, pomagające w dostosowaniu go do naszych preferencji. W zestawie zawarto 3 różne z otworami o średnicach 1 mm, 1,5 mm oraz 1,2 mm.

vape-poland-aspire-atlantis-gt-tank-4Koniec ze ściąganiem górnego capa. Zastosowany system nalewania ochroni nas przed zgubieniem jakiegokolwiek elementu. Wycieków też raczej nie doświadczymy, ponieważ podczas całego procesu, dostęp liquidu do grzałki jest zablokowany.

Grzałki

vape-poland-aspire-atlantis-gt-tank-5Dla jednych to zaleta a dla innych wada. Aspire wypuścił zupełnie nowe, dedykowane grzałki. Trzy różne oporności w tym jedna bestia z oznaczeniem 0,18 ohm. Dzięki temu produkt trafi do większej grupy odbiorców niż przykładowy Nautilius GT.

Kolorystyka

vape-poland-aspire-atlantis-gt-tank-6Standardowe 3 warianty oraz mój ulubiony Tigonowy niebieski. Więcej kolorystyk nie zapowiedziano i myślę, że nie ma takiej potrzeby. Złoty idzie tym razem w odstawkę.

Opakowanie

Aspire Atlantis GT Tank wyposażony będzie w 2 grzałki 0,18 i 0,3 ohm. W zestawie znajdziemy także zapasowe szkło, uszczelki oraz co ciekawe 2 wkładki przepływu powietrza. Tą z otworami o średnicy 1.0 mm musimy kupić osobno. Nie jest to wielki minus, gdyż skierowana jest do mniejszości.

Podsumowanie

Aspire Atlantis GT Tank to jeden z najciekawszych projektów, jakie widziałem w ostatnim czasie. Nietypowa i naprawdę ładna osłona na szkło, ciekawy system zalewania a do tego wkładki do przepływu powietrza. Rynek RTA często zaskakuje nas nowościami, a w parownikach na gotowe grzałki od lat powiewa nudą. Aspire wyszedł temu naprzeciw i pokazał, że można zrobić coś inaczej.

Więcej na temat parownika przeczytacie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here