Asmodus Minikin v2

0
5856

Patrzysz na takiego delikwenta i co myślisz ? Kupić, czy nie kupić ? Niby taki prosty a lubi jak się go dotyka po wyświetlaczu bo inaczej nie zmieni Ci parametrów … Niby taki fajny, a musisz dać mu trochę uczucia i ciepła 😀

screenshot_2 screenshot_3 screenshot_4 screenshot_5

Minikin w wersji drugiej oferuje nam aż 180W płynnie regulowanej mocy, które osiągniemy po zasileniu moda 2 sztukami wysoko prądowych akumulatorów 18650. Zasilanie wykonane jest ze stopu cynku a cała powierzchnia pokryta jest gumą, która poprawia chwyt zasilanie, ale również chroni je przed drobnymi zarysowaniami i uszkodzeniami. Asmodus oferuje kilkanaście wersji faktur i kolorów, od gumowanych, po czysty metal w macie i z lustrzanym połyskiem.

Gdzie są przyciski regulacyjne ! Nikt o nich nie zapomniał – nie martwcie się 🙂 Regulacja odbywa się za pomocą dotykowego wyświetlacza – małego, dzielonego na sekcje. Za jego pomocą przy pomocy przycisku fire ustawimy pożądaną moc, temperaturę czy tryb.

screenshot_6 screenshot_7 screenshot_8

Wymiary Minikina v2 to jedynie 80mm x 41mm x 38mm. Tylna klapka mocowana na 2 magnesach neodymowych kryje miejsce na 2 akumulatory 18650. Umieszczony na przodzie urządzenia port microUSB umożliwia ładowanie akumulatorów prądem o maksymalnym natężeniu 1A – służy również do aktualizacji oprogramowania, którą według producenta będziemy mogli robić regularnie.

Głowica urządzenia została umieszczona na równi z górną powierzchnią a biorąc pod uwagę całkowite pokrycie urządzenia gumą po czasie zaobserwujemy otarcia w miejscach dokręcania krawędzi parownika.

screenshot_9 screenshot_10

Specyfikacja techniczna:
– Regulowana moc od 5W do 180W
– Zasilany 2 akumulatorami 18650
– Dotykowy wyświetlacz OLED o wymiarach 23mm x 12mm
– Wymiary 80mm x 41mm x 38mm
– Korpus ze stopu cynku pokryty gumą
– Wsparcie i regulacja kontroli temperatury dla drutów niklowych, tytanowych i stalowych
– Maksymalne natężenie wyjściowe 45A
– Obsługa oporności od 0.1ohm do 2.5 ohm
– Port microUSB do ładowania natężeniem 1A
– Posrebrzane styki kontaktowe
– Producent zapowiada przyszłe aktualizacje oprogramowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here