Envii Fitt – Ultra kompaktowe AIO

0
693
W dobie potężnych zestawów ważących kilkaset gram na 3 a nawet 4 wymienne akumulatory i parowniki o średnicy 25 mm i większej na rynku znajdzie się też sporo propozycji ultra kompaktowych AIO takich jak Envii Fitt – i o nim dzisiaj słów kilka.

Envii Fitt – to jedno z niewielu podzideł ( jeżeli chodzi o nowości wpadające w moje ręce ), które wyposażone jest w otwór pozwalający nosić zestaw na smyczy – mała rzecz a cieszy i uwierzcie mi,że w sklepach wiele osób pyta o etui na swoje zasilania z możliwością wieszania na szyi. Takie akcesoria były modne kilka lat temu wraz z pierwszymi egonami, ale trend i podążanie za wygodą powraca.
Envii dzięki specjalnej budowie kartridża o pojemności 3.2ml z możliwością uzupełniania – nie pozwoli na wyciek nawet kropli płynu nosząc zasilanie na smyczy ustnikiem w dół.

Dzięki zastosowaniu 2 systemów uaktywniania zasilania – za pomocą pociągnięcia i wytworzenia podciśnienia uruchamiającego delikatny przełącznik krańcowy oraz przycisku umieszczonego na boku z możliwością blokady 5 klikiem staje się zasilaniem przyjaznym dla osób, które chcą poprzez e-papierosy porzucić palenie rakotwórczych i zabójczych papierosów analogowych.
Wbudowany akumulator o pojemności 650mah przy wymiarach 75mm przez 43mm do 20mm oraz bardzo prostej budowie grzałki o wysokiej oporności wystarcza na bardzo długi czas użytkowania bez konieczności ładowania, które odbywa się za pośrednictwem portu microUSB umieszczonego od spodu zasilania.
W górnej części tuż nad przyciskiem została zatopiona w przeźroczystych wstawkach dioda LED informująca użytkownika o pracy, rozładowaniu zestawu oraz blokadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here