Oumier Wasp Nano RTA V2- lepszy od poprzednika?

0
1542

Firma Oumier podbiła serca wielu waperów swoimi parownikami z serii Wasp. Niezależnie czy mowa tutaj o RDA, czy RTA- niezliczona ilość konfiguracji pozwalała na dobór parownika „pod siebie”. Przyszedł czas na odświeżenie najpopularniejszego atomizera z serii- RTA na pojedynczą grzałkę. Przed Wami Oumier Wasp Nano RTA V2!

 

Specyfikacja:

Materiał: Stal nierdzewna
Pojemność: 2.0ml
Średnica: 24mm
Wysokość: 40,5mm
Waga: 56g

 

Kolorystyka:

 

Kolorów wiele nie ma, ale są wszystkie „podstawowe”. Dla mnie nie jest to żaden problem, z reguły i tak decyduje się na kolor czarny/srebrny. Osoby wybredne jednak mają na co narzekać.

 

Budowa:

Zwiększona średnica sprawia, że wymiary są bardziej „klasyczne”, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować zasilanie, które pasuje idealnie. Szkoda tylko, że mimo zwiększenia średnicy o milimetr, pojemność została taka sama. W kwestii smaku, ciężko jest to wywnioskować ze zdjęć, jednak każda poprzednia produkcja Oumiera była pod tym względem bardzo udana- nie spodziewałbym się tutaj niespodzianek.

Wysokość względem poprzednika została praktycznie niezmienna, tym samym oddawanie smaku powinno być takie samo, albo nawet i lepsze. Prawdopodobnie będzie to kolejny parownik Oumiera w „czołówce smakowców”.

Nowa wersja nie wprowadza wielu nowości, jest jedynie odświeżoną wersją poprzednika. Producent nie ukrywa, że parownik ten „ameryki nie odkryje”- bardzo mi się podoba takie uczciwe podejście. Klasyczny deck, na jedną grzałkę- dobrze że można ją zamontować w „obie strony”. Nie powinniście napotkać żadnych problemów przy jej zakładaniu.

Płyn uzupełniamy „od góry”, tutaj nowości brak. Jednak jak część z Was pewnie już zauważyła, drip tip nie jest wbudowany w górny cap– tym samym możemy go dowolnie zmieniać. Od poprzednika nieco odpychała mnie myśl o posiadaniu wyłącznie jednego ustnika, teraz ten problem znikł- witajcie ustniki 810!

 

W pudełku:

Klasyczne „wyposażenie” pudełka; czyli grzałki, wata, uszczelki i wszystko co potrzebne.

 

Podsumowanie:

Oumier Wasp Nano RTA V2 to (moim zdaniem) bardzo ciekawy parownik, który pewnie ponownie zaskoczy jakością oddawanego smaku. Jestem fanem niewielkich atomizerów na jedną grzałkę i myślę że wersja druga Wasp’a niebawem zagości w mojej kolekcji. Jeżeli szukacie czegoś co będzie wymagało mniejszej ilości mocy, niż klasyczne atomizery na dwie grzałki; to warto się nad nim zastanowić.

Więcej na temat Oumier Wasp Nano RTA V2 możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here