Vandy Vape Kylin M AIO – saga mesh trwa…

0
4077

Wszyscy dobrze pamiętamy, jaki szał wygenerował się, gdy Vandy Vape ogłosiło wypuszczenie na rynek Kylin M. Ludzie atakowali vape shopy, a towar znikał z półek szybciej niż się pojawiał. Podejrzewam, że w tym przypadku będzie podobnie. Przedstawiamy Wam Kylin M AIO – pierwsze aio z możliwością montażu własnych siatek mesh.

Kylin M AIO zasilany jest pojedynczym ogniwem 18650 i generuje moc maksymalną 70 W. Obudowę wykonano z odpornego i twardego plastiku. Maleńki wyświetlacz o raz przyciski + i – ukryto pod panelem przednim. Po złożeniu całości na zewnątrz mamy tylko przycisk fire oraz okienko pokazujące poziom liquidu. Co bardzo ciekawe, producent zawarł w zestawie dwa kartridże. Jeden na gotowe zespoły grzewcze, a drugi z deckiem znanym z Kylina M oraz z kablami znanymi z Mato RTA. Kilka słów o kablach, jest to rozwiązanie znane od dawna a mainstreamowo wykorzystywane np. w Brunhilde RTA czy we wcześniej wspomnianym Mato RTA.

Ogólnie opisując są one odpowiedzialne za transport płynu z dna zbiornika do waty. Kartridż na gotowe grzałki ma pojemność 2.5 ml, natomiast kartridż diy ma pojemność 5.5 ml. Sekcja RBA jest to dobrze wszystkim znany deck z Kylina M, więc zamontujecie tam swoje ulubione siatki.

 

Kylin M AIO będzie dostępny w czterech kolorach.

Cena na chwilę obecna to 74.99 $

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here