UWELL Whirl II Kit – kolejny smakowiec!

0
2268

O tym, że gdy Uwell wypuszcza nowe urządzenie które jest stworzone pod smak, nie trzeba nikomu przypominać. Każdy jeden zastosowany nowszy parownik jest co raz lepszy. Praktycznie nigdy ta firma nie robi kroku wstecz, zawsze na przód by udostępnić użytkownikowi jak najlepsze wrażenia z wapowania.

Whirl II Kit jest zaprojektowany wbrew innym, jest mniejszy, już nie kolos na 2 akumulatory z ogromnym pochłanianiem mocy. Tym razem mamy jeden akumulator i niski przedział mocy! Zarówno MTL jak i DL. To rzadkość dla Uwella.

Specyfikacja

Wymiary box: 87 x 30 x 35 mm
Materiał wykonania: Stop cynkowy + Stop aluminiowy
Zakres mocy: 5-100W
Zakres obsługiwanej oporności: 0.1 – 3.0 (1.0 TC) Ohm
Zakres temperatury dla TC: 100-300 stopni C

Kolorystyka

https://file.myuwell.com/product/kit&mod/whirl-2-kit/WHIRL2-KIT-20201107100921-02.jpgTo 4 podstawowe klasyczne kolory. Srebrny, niebieski, czarny i czerwony. Wszystkie utrzymane w pełnej elegancji, dobrze wyważone. Zakamuflowany przycisk główny dodaje całemu urządzeniu smukłości.

Budowa

Dosyć prosta budowa zasilania i jeszcze prostsza atomizera. To na co warto zwrócić uwagę to przycisk „menu” który świeci kolorowym światłem dla bardziej intuicyjnej obsługi. W atomizerze natomiast grzałka nie wkręcana, a wciskana jak kapsułka.

Szkło węższe niż atomizer

Według producenta, zastosowanie szkła które ma mniejszą średnice niż cały atomizer, ma w całości zabezpieczyć je przed upadkiem. Logika jest dobra i często stosowana przez entuzjastów vape bandów. Czy to sprawdzi się tak dobrze w praktyce jak na papieże? to zweryfikują użytkownicy.

Nietypowy airflow

Podstawą jest tutaj to, że można przełączyć z DL na MTL. Natomiast ciekawszym systemem jest auto oczyszczanie. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się prosty system który ma oczyścić spód atomizera z liquidu który spłynął z grzałki w nadmiarze, lub zwyczajnie kondensuje się po zaciągnięciu.

Akumulatory

Uwell nie byłby sobą, gdyby nie dostarczył opcji posiadania zapasu mocy. Więc i tutaj mimo tego, że najmocniejsza oryginalna grzałka pracuje na 25W, to gniazdo baterii pomieści nawet 21700. Zatem nie bójcie się o niedobór energii!

3 tryby pracy

Standardowy tryb watów, tryb kontroli temperatury i tryb „mech” nazywany także popularnie bypass. Czego chcieć więcej? Praktycznie wszystko już jest!

Cena

Tu przestaje być tak kolorowo. W przedsprzedaży za około 70$, to dosyć wysoka cena jak za jedno akumulatorowe zasilanie z parownikiem MTL/DL. Nie mniej jednak, jestem pewien, że znajdzie swoich zwolenników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here