Smok SCAR P18

6
8152

Smok w końcu ukazał jedno urządzenie z linii SCAR! Dokładnie SCAR P18! To na niego tak naprawdę warto było czekać!

Świetne osiągi, lekki, niewielki, zasilany dwoma akumulatorami 18650, norma IP67! Czego więcej chcieć?

Kolorystyka:

Bardzo bogata jak na start. Na szczęście znalazł się klasyczny cały czarny!

Parametry:

183.5g to waga bez akumulatorów, jest to jedno z lżejszych zasilań na rynku. Dodatkowo niski pobór prądu podczas bezczynności. Moc jak na SMOK’a przystało aż do 230W!

Atomizer

Atomizer to w sumie bez rewelacji, kolejny typ TFV a mianowicie TFV9. Tym razem ponoć jest to przełom w oddawaniu smaku, dlaczego? Zaraz przejdziemy do tego co właśnie zrobiono. Natomiast tutaj warto dodać, że producent już oznajmił o pełnej kompatybilności z grzałkami baby v8 z poprzednich wersji.

Grzałka czyli to co tutaj robi największą robotę!

Dla tej jednej rzeczy osobiście czapki z głów! Pierwszy raz grzałka na siatce mesh ale nie z kanthalu czy stali, a z NiCr! Ogromny plus! Faktycznie będzie maksymalizowało to wyciąganie smaku z tego typu grzałki!

Cena

~60$ to całkiem przyzwoicie jak na taki sprzęt!

6 KOMENTARZE

 1. Nie jest zły ale wcale nie najlżejszy i nie taki mały
  Smok scar 18
  54*30,6*88 / waga 183,5
  np. Smok Morph
  44,8*30,2*84,5 / waga 158,0
  Jak dla mnie scar to bryła podobnie jak aegis. Ale to tylko moja subiektywna opinia, oczywiście trudno mu zarzucić że nie jest ładny jednakże nie jest zbyt „do ręki”.

  • Masz rację z wagą, natomiast porównywałem ją do wagi Aegisa Legend bo najbardziej zbliżony do niego jest i czuć wzorowanie się na nim. Waga Aegisa Legend w podstawowej wersji to 250g.

 2. Sam vap ogólnie spoko nie narzekam ale ma problem z gumową obudową, najzwyczajniej w świecie pęka i boje się o jego wodoodporność.Oraz problem z odpadającą górą atomizera nie ma żadnego zabezpieczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here