SMOK Novo Pro – NOVOść dla profesjonalistów

0
1037

Producent SMOK zaprezentował nam niedawno nowe urządzenie z serii novo, jest to SMOK Novo Pro. Czy jest sens wypuszczać kolejne urządzenie dla i tak już mocno bogatej serii? Przekonamy się, czy może nas czymś jeszcze zaskoczyć.

Bateria i wydajność

Pierwszym pozytywem, który rzuca się w oczy, jest bateria. Jej pojemność wynosi aż 1300mah, co jest największym wynikiem w serii novo dotychczas. Wynik ten przebił najmniejszego norda, co jest na pewno dużym plusem. Urządzenie pozwala nam na regulację mocy w zakresie od 5 do 30W. Zdecydowanie wystarczający zapas mocy dla użytkowników tego typu urządzeń. Nie zabrakło na pokładzie też USB-C z szybkim ładowaniem 1.6A. Co ważne, urządzenie jest kompatybilne z wkładami serii novo, co czyni je bardzo uniwersalnym.

Wygląd i budowa

Całość wygląda bardzo podobnie do zaprezentowanego niedawno novo master kit. Zarówno kolory jak i ogólny design są bardzo zbliżone do siebie. Novo pro jest jednak zdecydowanie grubsze, prawdopodobnie właśnie z uwagi na większą baterię. Do dyspozycji mamy też ekran OLED o przekątnej 0.42 cala. Nie jest to dużo, lecz z pewnością wystarczy, żeby ustawić moc i sprawdzić podstawowe parametry takie jak stan naładowania baterii, oporność zamontowanego wkładu i ilość zaciągnięć.

Całość jest obsługiwana jednym przyciskiem, który domyślnie działa też jako przycisk fire, lecz producent daje nam możliwość przełączenia urządzenia w tryb automatycznego zaciągania bez przycisku. Jest to z pewnością wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musimy martwić się, że urządzenie włączy nam się w kieszeni czy w torebce.

Kolorystyka

Specyfikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here