Smoant Levin PK-mały,wielki pod

0
200

Smoant jest producentem, o którym nie słyszy się zbyt często na naszym rynku, ale to nie znaczy, że nic nie tworzy. Najnowszym ich produktem jest Smoant Levin PK, który jest odświeżeniem poprzednika. Czas przekonać się co oferuje.

Smoant Levin PK bez wątpienia jest podem o dość małych gabarytach, które w ostatnim czasie są coraz modniejsze. Te niewielkich rozmiarów urządzenie skrywa w sobie akumulator o pojemności 1000 mAh. To przy maksymalnej mocy wyjściowej 25W pozwala na naprawdę długie użytkowanie bez konieczności ładowania. E-papieros posiada niewielki ekran na boku, co na pewno ułatwi użytkowanie. Informacje, które zawiera to choćby poziom naładowania, aktualna moc czy licznik zaciągnięć, który wiele osób sobie ceni. Poza tym pod posiada również przycisk, który pozwala na wszelkie możliwe ustawienia. Należą do nich: moc, wyzerowanie zaciągnięć czy blokada.

Smoant Levin PK

Smoant Levin PK jest kompatybilny ze wszystkimi poprzednimi wkładami. Dodatkowo producent zapewnił trzy nowe, konkretnie do tego urządzenia. Wśród nich są oporności 0.6Ω, 0.8Ω oraz 1.0Ω. Wszystkie najnowsze są tak zwane top fill, czyli zalewane tak jak na grafice powyżej. Identycznie zalewane są wkłady do Oxva Xlim.
Regulacja przepływu powietrza umiejscowiona na boku urządzenia w formie suwaka. To zapewnia płynne ustawienie oraz możliwość dostosowania do zaciągania RDL jak i MTL.

Podsumowanie

Smoant Levin PK gdyby był szerzej dostępny na naszym rynku byłby nie lada konkurencją dla producentów takich jak Oxva czy Lost Vape. Duży akumulator, małe gabaryty i spory wybór wkładów do wyboru mogą przyczynić się do wzrostu popularności tego urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here