OXVA Oneo Pod Kit – Styl, wytrzymałość i RGB

0
4862

OXVA Oneo Pod Kit to najnowsze urządzenia firmy OXVA.Urządzenie, dzięki całkowicie metalowej konstrukcji, wytrzymałej baterii i wszechstronnym funkcjom ma szansę podbić vaperski rynek, tak samo jak jego poprzednicy. Sprawdźmy czym nas zaskoczy!

Wygląd i konstrukcja

OXVA Oneo Pod Kit to elegancki, wykonany w całości z metalu pod, który wyróżnia się solidnością i nowoczesnym designem. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że jest idealny do noszenia w kieszeni czy torebce. Wykonany z wysokiej jakości stopu aluminium i PCTG, zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a zastosowanie „okienka” na liquid pozwoli nam bezproblemu sprawdzić jego poziom w każdej chwili.

Specyfikacja

OXVA Oneo Pod Kit wyróżnia się imponującą pojemnością baterii wynoszącą 1600mAh, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie bez konieczności częstego ładowania. Urządzenie oferuje zakres mocy od 5 do 40W, co pozwala na dostosowanie jej do indywidualnych preferencji każdego użytkownika. Jednym z kluczowych elementów jest nowa technologia Unicoil, która bardzo dobrze Chroni urządzenie przed przeciekami

Precyzyjna kontrola przepływu powietrza zadowoli zarówno fanów MTL jak i DTL. Efekty świetlne RGB, które coraz częściej widzimy w nowych urządzeniach, dodają urządzeniu nowoczesnego charakteru i pozwalają na personalizację według własnych upodobań.

Urządzenie jest pozbawione jakichkolwiek przycisków, więc personalizacja odbywa się poprzez kilkukrotne szybkie zaciągnięcie, co jest na pewno ciekawym pomysłem. Obsługę możecie zobaczyć w poniższym filmie.

 

Kolorstyka

Pod dostępny jest w 6 różnych atrakcyjnych kolorach, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od indywidualnych preferencji.

Podsumowanie

OXVA Oneo Pod Kit to doskonałe połączenie stylu, wydajności i funkcjonalności. Jego innowacyjne funkcje, takie jak duża bateria, technologia Unicoil czy oświetlenie RGB, czynią go jednym z najciekawszych urządzeń w swojej kategorii. Jeśli szukasz niezawodnego i stylowego zestawu OXVA Oneo z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here