MenthoLOVE(?) – sprawdzam

0
4731

Proporcje VG/PG: 70/30
Stężenie nikotyny (mg/ml): 0
Pojemność40ml

Mentholove to kolejna z serii płynów zaprezentowana nam przez znaną i lubianą firmę GoBears, tym razem mamy do czynienia z premixami bardziej ze sfery budżetowej skierowanej do użytkownika szukającego orzeźwienia. Sprawdźmy więc co otrzymujemy.

FLOWER POWER – Liczi, czarny bez, mentol
Czarny bez z mentolem? Miałem bardzo duże obawy co do tego płynu. Nie spotkałem się nigdy wcześniej z taką mieszanką, a zostałem pozytywnie zaskoczony. Premix jest bardzo przyjemny i co najważniejsze fajnie orzeźwia.

MERRY BERRY – Truskawka, malina, mentol
Truskawka jest chyba najczęściej spotykanym elementem liquidów do e-papierosów. Jak dla mnie w połączeniu z maliną płyn jest odrobinę zbyt słodki i mimo chłodnego orzeźwienia potrafi być mdlący.

BLACK HEART – Mix czarnych owoców z czerwonymi owocami i mentolem
Czarne owoce z czerwonymi owocami? Niezbyt wiele mówiący o smaku opis. Niemniej płyn jest po prostu okej, nie wywołał we mnie wielkiego, pozytywnego szoku, ale gdybym zabrał tylko tę butelkę na wiosenny spacer, nie byłbym załamany. Mocno, a jakże, owocowy, pozostawia przyjemne uczucie orzeźwienia.

BUSY BEE – Cytrynowy mix z eukaliptusem, miodem i mentolem
Miód z eukaliptusem? Jako fan dziwnych kombinacji smakowych w premixach zdecydowanie zostałem kupiony. Eukaliptus przyjemnie komponuje się z chłodnym mentolem, a cytryna i miód ciekawie kontrastują ze sobą, co powoduje, że płyn nie jest mdlący i nie powinien się szybko znudzić.

GRAPE ESCAPE – Winogrona, jabłko, boysenberry i mentol
Słodkie winogrono z jabłkiem? Byłoby świetnie, gdyby jabłko było bardziej kwaskowate, tymczasem dostajemy bardzo słodki mix owoców, którego nie niestety nie równoważy mentol. Dla mnie spory minus, mimo że miałem spore nadzieje.

GREEN FUSION – Zwariowany mix kaktusa, ogórka i mentolu
Mój zdecydowany faworyt całej serii MenthoLOVE. Idealny do orzeźwienia nawet najbardziej wymagającego wapera, ogórek świetnie współgra ze słodkością kaktusa, przez co dostajemy płyn rześki, niepozostawiający mdłego posmaku w ustach.

TROPICAL TANGO – Mix mango, marakui i mentolu
Dobre, soczyste mango? Niestety, nadal jest przeze mnie poszukiwane i nie znalazłem go w tym płynie. Wydaje się mdły oraz nużący, pozostawił we mnie jedynie smutek po wydaniu pieniędzy.

– GARDEN GROVE – Zielone jabłko, gruszka, mentolem
Wielu z was na pewno miało okazję spędzić wakacje na wsi w otoczeniu sadów, ten płyn przywołuje właśnie takie miłe wspomnienia. Lekko kwaskowate jabłko, dodatkowo posmak gruszki i chłodne wykończenie mentolu. Jeden z najlepszych płynów serii, na pewno wrócę w gorące, letnie dni.

Podsumowanie:

Seria wydaje się godną polecenia waperomktórzy lubują się w owocowych, rześkich smakach na lato, a przy okazji nie szukają wybitnie wysublimowanych odczuć smakowych. Do pewnych smaków chętnie wrócę latem, niektóre nigdy nie ujrzą światła dziennego po otwarciu szuflady z zapasami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here