INNOKIN Ares 2 LE MTL RTA – obowiązkowa pozycja dla fanów MTL

0
3167

Ares 2 LE MTL RTA od firmy INNOKIN to poprawiona wersja poprzedniego atomizera Aresa 2 – producent zapewnia, że nowy parownik pracuje jeszcze lepiej i lepiej oddaje smak. Przyjrzyjmy się czy faktycznie tak jest.

Specyfikacja
  • Pojemność: 4 ml
  • Średnica: 24 mm
  • Wyposażony w nowy Cross Airflow Control umieszczony pod grzałką
  • System zapobiegający wyciekom
  • Przepływ powietrza: Dolny przepływ powietrza
  • Możliwość zmiany konfiguracji przepływu powietrza bez konieczności wyjmowania grzałki
Kolorystyka

Do wyboru mamy dwa klasyczne kolory: czarny oraz srebrny. Być może nie jest to oszałamiający wybór, ale według mnie idealny — uwielbiam klasykę i takie zestawienie jak najbardziej mi odpowiada.

Budowa

INNOKIN Ares 2 LE MTL RTA wykonany jest ze stali nierdzewnej. Urządzenie dostępne jest w dwóch rozmiarach 22 mm oraz 24 mm, a samo wykonanie korpusu jest dość minimalistyczne.

Uzupełnianie liquidu odbywa się poprzez odsunięcie górnego top capa (zastosowano to samo rozwiązanie co w poprzedniej wersji). Na pochwałę zasługuje również świetnie wykonany drip tip 510 Ultem.

Na zewnętrznej powierzchni komory grzałki umieszczono wygrawerowaną nazwę urządzenia. Od dołu umocowano gładki pierścień regulacji powietrza.

Tak jak wspominałem, na początku Ares LE ma bardzo wiele wspólnego ze swoją poprzednią wersją — w przypadku decku do montowania grzałki, deck bazuje na poprzedniej wersji, czyli posiada dwa potężne słupki to montażu grzałki, a pomiędzy nimi kółko działające na zasadzie radełka — dzięki temu mamy możliwość ustawienia dokładnego przepływu powietrza.

Podsumowanie

INNOKIN Ares 2 LE MT RTA — czy warto? Myślę, że tak. Dlaczego? Bo jeśli nie kupiłeś Aresa 2, a się nad tym zastanawiasz, to możesz wybrać zarówno 2, jak i wersję LE — są to praktycznie dwa te same parowniki różniące się drip tipem oraz w LE pierścieniem do regulacji przepływu powietrza. Bez dwóch zdań jest to gratka dla każdego, kto uwielbia MTL.

Cena
Za Ares LE 2 będziemy musieli zapłacić 149 zł. Cena wydaje się uczciwa i rozsądna, a otrzymujemy bardzo dobry parownik MTL i cieszymy się smakiem oraz prostotą użytkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here