Geekvape Z Fli Tank – Zeus w nowej odsłonie

0
1317

Geekvape Zeus sub-ohm trzyma się cały czas na rynku jako jeden z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych atomizerów na gotowe grzałki. Geekvape jak widać trzyma się dalej swojego sukcesu przedstawiając nam go w nowej odsłonie – Geekvape Z Fli Tank.

Kolorystyka:

Atomizer Geekvape Z Fli Tank dostaniemy w 5 różnych wersjach kolorystycznych.

Wygląd i konstrukcja:

Tak naprawdę Geekvape Z Fli Tank nie wprowadza za dużo nowości względem swojego pierwowzoru. Wymiary 29×51.50mm, przeloty powietrza umieszczone na górze atomizera, gwint 510, ustnik typowy dla sub-ohm czyli 810. Przypomnę tylko szybko, że górne przeloty powietrza zapobiegają wyciekaniu e-liquidu.

Nowością za to jest system uzupełnienia płynu. Przy poprzednich atomizerach od Geekvape mieliśmy doczynienia z odkręcanym całym górnym panelem. Jest to system najmniej awaryjny, ale czasem denerwujący gdy potrzebujemy uzupełnić tanka w biegu. W Z Fli Tank ułatwiają nam sprawę dając przesuwanym top cap, którego nie będziemy musieli trzymać w drugiej ręce. Sam system jest banalny w obsłudze – wystarczy przesunąć górny cap w bok, otworzyć, napełnić, zamknąć, a potem przesunąć w drugą stronę.

Wraz z nowym atomizerem dostajemy nowe zespoły grzewcze czyli grzałki Z XM. Geekvape gwarantuje nam dwukrotnie dłuższą żywotność ich, nawet do 60ml wapowanego płynu. Dodatkowo mają oddawać jeszcze lepszy smak i jeszcze lepiej chmurzyć.

Podsumowanie:

Poza nowym systemem zalewania nowy atomizer Geekvape Z Fli Tank nie oferuje nam niczego nowego. Można śmiało powiedzieć, że to kolejny odgrzewany kotlet od Geekvape’a. Moim zdaniem nie jest to kandydant, który koniecznie musi znaleźć się w naszej kolekcji. Jeżeli szukamy nowego atomizera z tym systemem zalewania to wtedy warto zwrócić na niego uwagę.

Więcej na stronie producenta tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here