Feelin 2 – Świetlisty maluch

0
288

Feelin 2 to kolejne urządzenie firmy nevoks, które zrobili z niebywałą dokładnością i paroma ciekawymi dodatkami, takimi jak estetycznie pasujący pasek led. W tym niewielkim urządzeniu spotkamy też ciekawą elektronikę, ale bez zbędnego przedłużania zapraszam do czytania!

Wygląd i kolorystyka

Feelin 2 z wyglądu jest bardzo prosty i przejrzysty. Nie mamy dodatkowych przycisków a jeden nieduży guzik na samym środku, od którego wychodzi średniej długości pasek led. Ciekawie wpasowuje się w całość fakt, że jego górna część ukazuje poziom naładowania baterii, a dolna ma zmieniać kolory od ilości ustawionych watów. Port ładowania znajduje się po jego prawej stronie co pewnie nie spodoba się entuzjastom dolnego ładowania, które nie ukrywajmy, jest przy większości pod’ów bardzo wygodne. Sama wielkość też nie jest specjalnie duża, bo e-papieros ten ma 25*15*105mm co daje nam 2,5*1,5*10,5cm. Jeśli spojrzymy na kolorystykę, zauważymy dość typowe kolory. Takie jak czarny, czerwony lub szary, lecz specjalnie dla bardziej wyróżniających się ludzi lub tych, którzy lubią wychodzić przed szeregi. Powstały takie kolory jak Ice Green lub z Royal Purple z pięknym gradientem.

Specyfikacje

E-papieros ten ma maksymalną moc 30 Watów i akumulator o pojemności 1100mAh. Co przy takim połączeniu może dać użytkownikowi wiele godzin ciągłego korzystania i niebywale dobrego smaku według producenta. Samo urządzenie działa na czterech rodzajach grzałek, z czego każda jest meshowa, aby zapewnić nam tym lepsze odczucia. Grzałki SPL10, bo z tych właśnie urządzenie korzysta, dają nam możliwość nawet pełnej mocy e-papierosa. Tak by wielbiciele większej chmurki mogli spełniać się w robieniu chmurek i różnych tricków. Co ciekawe grzałki te mają swoją preferowaną moc nikotyny w liquidzie. Co może dać nam wrażenie jakby na grzałce 0.6Ohm sól nikotynowa o mocy 20mg działała po prostu najlepiej.

Podsumowanie

Feelin 2 wygląda na ciekawą opcję dla początkujących vaperów, którzy chcą, sprawdzić jak taka alternatywa będzie się im sprawdzała. Jak i dla już bardziej zaawansowanych, którym najbardziej podoba się 30W i pełna chmurka. Urządzenie wydaje się wytrzymałe, jak i praktycznie a przy tym powinno pasować do większości outfitów. Warto zagłębić się w temat Feelin’a 2 jak i całej marki Nevoks, która po raz kolejny pokazuje jak nas zaskoczyć. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here