Eleaf Glass Pen – pierwszy na świecie szklany pod!

0
1316

Eleaf bardzo odważnie zaprezentował pierwszego nowej generacji POD sticka. Jako pierwszy na świecie zdecydował się zastosować kardridż szklany, zamiast standardowego plastikowego.

I chociaż sam design nie jest obcy, bo przypomina Geek Vape Wenax, to trzeba przyznać, że szkło prezentuje się zdecydowanie lepiej. Zobaczcie sami jak się wyróżnia ten maluch.

Specyfikacja:

Wymiary: 19 x 105.5 mm
Pojemność baterii: 650mAh
Pojemność kardridża: 1.8ml
Oporność grzałki: 1.2 ohm
Ładowanie: Port USB C 5V 0.6A
Materiał kardridza: Szkło + Stal nierdzewna
Materiał urządzenia: Stop aluminiowy

Kolory

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G1_02.jpg3 klasyczne i eleganckie kolory do wyboru. Czarny, szary i niebieski. Sprawdzą się idealnie przy codziennej kreacji, zarówno w casualowym outficie jak i eleganckim!

Szklany pod

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G1_03-1.png?v=1To o to cała afera. Szkło zapewni pełną przejrzystość a także wygodny i przyjemny ustnik. Unikalny wygląd wiąże się niestety także z kosztami, za wymienny kardridż przyjdzie Wam w razie rozbicia zapłacić więcej niż za plastikowe innych producentów.

Grzałki

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G1_05-1.png?v=1

GTL 1.2 ohm to przeznaczone czysto pod MTL zespoły grzewcze. Dają z siebie moc 7-13W zatem idealne do codziennego vapingu. Sprawdzą się wśród początkujących jak i średnio-zaawansowanych użytkowników.

Bateria

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G2_01.jpg

Mała bateria 650mAh przy równie małym zużyciu energii zapewni nam cały dzień użytkowania. A w razie gdyby tylko prądu zabrakło, to w mniej niż 40min osiągniemy pełne naładowanie.

Stylowa zatyczka

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G2_03.jpg?v=1Zatyczka ma tutaj dwie funkcje, pierwsza to ochrona szklanego ustnika, a druga to ochrona przed zabrudzeniami. Żadna kieszeń czy plecak nie będą straszne gdy tylko nałoży się zatyczkę.

Budowa

https://www.eleafworld.com/images/GlassPen/G2_05-1.png?v=1Sama budowa jest banalnie prosta. Co z ciekawych rzeczy to zastosowanie łańcuszka by nie zgubić zatyczki. Oczywiście jest też opcja pozbycia się łańcuszka, ale wtedy zgubienie nakrętki prędzej czy później jest nieuniknione!

Cena

~27$ to dosyć kusząca propozycja jak na sprzęt do codziennego użytku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here