Aspire Veynom EX – nowość od firmy Aspire

0
517

Veynom EX to mod pod to zupełne nowe futurystyczne urządzenie, które oczaruje nas wyglądem, ale stawia również na dobre, rzetelne rozwiązania technologiczne. Wybór sprawdzonych komponentów oraz dowolność wyboru czyni ten sprzęt bardzo, ale to bardzo ciekawym wyborem w gronie miłośników e-papierosów.

Veynom EX zasilany jest wymiennymi akumulatorami, pierwszą ciekawostką jest ich rozmiar! Bowiem Aspire oferuje nam dużą dowolność, to dosyć nietypowe rozwiązanie, ale urządzenie będziemy mogli zasilić akumulatorami o wymiarach 18650 / 20700 lub 21700. Pozytywnym efektem jest to, że akumulatory 21700 mają aż 4000 mAh, zapewni to wysoką wydajność systemu zasilania.

Zespół grzewczy opiera się na sprawdzonych grzałkach BP. Były one obecnie w wielu wcześniejszych modelach. Charakteryzuje je szeroka gama oporności w granicach 0.15-1.0 Ohma. Dzięki temu e-papieros pozwoli dobierać moc w granicach 5-100 W. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ze względu na wiele rodzajów palaczy.

Regulacja AirFlow odbywa się za pomocą obrócenia atomizera zamocowanego w modzie. Ta funkcja zapewnia vaperom możliwość precyzyjnego dostrojenia przepływu powietrza zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami i nawykami. Jest to również dobre rozwiązanie, chociaż obecnie za najlepsze uważa się górny pierścień przepływu powietrza. Ma ona jedną zaletę, a mianowicie pozwala zminimalizować wycieki płynu.

Napełnianie płynu odbywa się dosyć standardowo za pomocą górnego systemu wlewu liquidu. Jest to również jedno z najlepszych a na pewno najwygodniejszych rozwiązań, które ochoczo przyjęło się na rynku.

Ciekawym dodatkiem jest możliwość zmiany kolorów Led, do wyboru mamy aż 6 świetlnych konfiguracji, które ozdobią nasz ekran o wymiarach 0.96 cala.

Słów kilka o wykończeniu. Jest po prostu cudowne! Dawno nie spotkałem się z tak wspaniałym urządzeniem. Pod względem estetycznym zajmuję najwyższą czołówkę. Wspaniałe połączenie futurystycznego zacięcia dostępnego w aż 6 wariantach! Możliwość manipulacji oświetleniem ekranu oraz wspaniałe wykończenie robią niesamowite wrażenie.

 

Podsumowanie:

Jestem skłonny przyznać, że jest to jedna z najciekawszych propozycji ostatnich 2-3 miesięcy. Zawsze uważałem, że Aspire bardzo dba o szczegóły estetyczne. Ich urządzenia robione są dla miłośników (sam kilka posiadam). Będzie to na pewno dobry wybór, miejmy nadzieje, że w opiniach późniejszych nie pojawią się żadne mankamenty. 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here