ZQ ESSENT DNA 75C – to się nazywa High End!

0
2225

Pojęcie High Endu w Polsce jest mniej znane niż na całym świecie. Gdy ktoś słyszy by wyjąć 800-900zł za samo zasilanie, to boli go kieszeń na samą myśl. Na szczęście są dalej entuzjaści, którzy chcą mieć świetnie wykonany sprzęt i elektronikę która jest mokrym snem każdego wapera.

ZQ Vapor w kolaboracji z Streamshots TV i Smartin TV stworzył perfekcyjnie wykonanego boxa pod nazwą Essent DNA 75C. Minimalistyczny wygląd, jednocześnie z najwyższej jakości detalami, tworzą połączenie miłe dla oka. Kto by nie chciał mieć go w swojej kolekcji?

ZQ ESSENT DNA75C MOD

Tym filmem wstępu można się zakochać.

DNA 75C

http://essent.zqvapor.com/img/show.93d67eb2.jpg

Evolv DNA 75C to od dawna mokry sen wapera. Potężnie rozbudowana elektronika, pozwalająca użytkownikowi na całkowite samodzielne rozbudowanie jej pod względem oprogramowania. Od podstawowej zmiany tapety to projektowania każdego piksela samemu, ogrom czujników i dostęp do pełnego monitorowania. 75W podstawowo mocy maksymalnej, lecz bardziej wprawiony użytkownik będzie mógł odblokować tryb 100W przy używaniu z akumulatorem 21700.

2 podstawowe wersje kolorystyczne

http://essent.zqvapor.com/img/slider-1-gun-metal.efe265da.jpgKlasyczny młotkowy czarny, uzupełniony o srebrne wstawki oraz srebrną tubę na akumulator.

http://essent.zqvapor.com/img/slider-2-black.d2bd7e55.jpgKlasyczny czarny, ze srebrnym wykończeniem tuby, wierzchu i spodu.

Edycja limitowana

https://store.zqvapor.com/image/catalog/products/essent/ZQ_Essent_Detail_001.jpg

Całkowicie czarna edycja limitowana. Tylko 500 sztuk z numerami od 001 do 500. Sam kolor to nie jedyna rzecz która się w tym znajduje. Dodatkowo przy zakupie opcji limitowanej otrzymujemy w zestawie: akumulator 21700 i eleganckie opakowanie z oznaczeniami serii limitowanej.

Kompatybilność z 3ma typami akumulatorów

https://store.zqvapor.com/image/catalog/products/essent/ZQ_Essent_Detail_09.jpg

18650 wchodzi z przejściówką powiększającą, sama tuba zaprojektowana jest z myślą o 21700. A jak wiadomo skoro 21700 się zmieściło, to 20700 tym bardziej się zmieści.

Cena

Na chwile obecną odbywa się sprzedaż edycji limitowanej za 169.99$. Obstawiam, że gdy tylko się skończy to rozpocznie się sprzedaż zwykłych edycji za tą samą cenę lecz bez dodatków z edycji limitowanej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here