Evio M Pro – Podręczny przyjaciel

0
118

Joytech zaskakuje nas kolejnym dobrym, i niekonwencjonalnym sprzętem — Evio M Pro to pod do 30W z niewidzialnym ekranem, który nie będzie przeszkadzał nam w designie tego pięknego malucha

Szybki opis

30 watowa potęga w niewielkim urządzeniu, niewidzialny zanikający ekran i cudowny smak. To wszystko oferuje nam Evio M Pro. Joytech postarał się o dopracowany wygląd, prosty i przejrzysty. Cudowny smak z przesuwalnym ustnikiem do zalewania! I najprostsza obsługa jednym przyciskiem. Na deser zostawiają nam akumulator o pojemności 1100mAh więc ten niewielki, lecz wielki osiągami pod ma wszystko, czego potrzebuje początkujący jak i ten bardziej zaawansowany vaper!

Specyfikację

W tym małym urządzeniu producent umieścił akumulator 1100mAh. Możliwość zmiany mocy aż do 30W. Ładny jak i przejrzysty ekran samo gasnący. Szybkie ładowanie typu C, jak i ma on wysoką kompatybilność z innymi wkładami producenta, nawet tymi prefilled! Jako ciekawe, możemy dodać też możliwość aktywowania go zaciągnięciem jak i kliknięciem przycisku!

Design

Joytech postawił na prostotę i bardziej profesjonalny wygląd. Evio M Pro wyszło w kolorach: szary, czarny, Carbon fiber, zielony i niebieski. Wspomniany ekran potrafi gasnąć co zostawia nam prosty kolor urządzenia bez żadnych dodatków gdy przycisk i ładowanie umieszczono po bokach urządzenia. Przelot powietrza znajduje się z jego tylnej strony.

Ogólne wrażenia 

Sprzęt wydaje się cudowny dla osób początkujących i zaczynających całą swoją przygodę. Jego wygląd sprawdzi się idealnie na bardziej szykownych i wymagających spotkaniach. A chmurka, jaką robi, sprawi, że będzie idealnym przyjacielem w czasie długich letnich tras samochodem. W skrócie kupno tego e-papierosa nie będzie czymś, czego pożałujecie, a może sprawdzić się fajnie w waszej kolekcji!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here