VooPoo Argus E40 – Wygoda i wszechstronność

0
181

VooPoo Argus E40 to wszechstronne i wygodne urządzenie. Jest to najnowsza konstrukcja producenta VOOPOO, która dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji, przyjaznym dla użytkownika funkcjom i zaawansowanej technologii sprawdzi się zarówno dla początkujących jak i dla bardziej wymagających użytkowników.

Wygląd i budowa

Jedną z wyróżniających się cech VooPoo Argus E40 Pod System Kit jest jego ergonomiczny kształt i lekka konstrukcja. Urządzenie zbudowane jest głównie ze stopu cynku, co zapewnia mu niską wagę i bardzo dobrą odporność na uszkodzenia. Urządzenie posiada bardzo ciekawy design, nawiązujący do innych urządzeń tego producenta. Przycisk fire znajduję się na bocznej ścianie urządzenia a na froncie znajdziemy tylko OLEDowy ekran.

Bateria i wydajność

VooPoo Argus E40 zasilany jest wbudowaną baterią o pojemności 1800 mAh, zapewniającą długi czas pracy na baterii. Urządzenie posiada regulacje mocy w zakresie od 5 do 40 W, co z pewnością powinno zadowolić nawet bardziej wymagających użytkowników. Pomimo tak dużej mocy maksymalnej VOOPOO zdecydowało się zostawić funkcję „auto draw” pozwalającą na zaciąganie się bez konieczności wciskania przycisku. Jest to dość rzadko spotykane w większych urządzeniach, a z pewnością zapewnia komfort i wygodę.

Specyfikacja

Zawartość opakowania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here