Zelos Nano Kit – MTL który zaskoczy.

0
181

Kolejnym doskonałym dodatkiem do serii Zelos jest zestaw Zelos Nano Kit, najlepszy zestaw startowy przeznaczony do użytku MTL.

Zelos Nano

Zelos Nano posiada 1600 mAh baterię oraz nowość zbiornik Nautilus Nano. Wraz z zupełnie nową siatką Nautilus. Grzałka 1.0Ω i precyzyjna regulacja przepływu powietrza, łączy wszystko tworząc wyjątkowy przenośny zestaw startowy oferujący doskonałą wydajność.

 

Solidny projekt z najwyższej jakości materiałami.

Zestaw Zelos Nano jest wykonany z najwyższej jakości stopu aluminium, który został wypolerowany, wypiaskowany i anodowany, dzięki czemu uzyskano wyjątkowy efekt . Oprócz tego, że zapewnia wyjątkowo przyjemne wyczucie w dłoni. To jego kompaktowa konstrukcja przyczynia się do mocnego, ale eleganckiego klasycznego wyglądu. Z pewnością znajdzie wyjątkowe grono odbiorców.

Niesamowite wrażenia z wapowania MTL

Chciałbym zwrócić szczególną uwagę na preferencje użytkowników MTL, Zelos Nano został zaprojektowany z 5 różnymi regulacjami wlotu powietrza. Średnicę otworów wlotu powietrza można ustawić na „Brak”, „φ0,8”, „φ1,0”, „φ1,2” i „φ1,6”. Bezsprzecznie spełniając wymagania większości użytkowników MTL, aromat narasta od bogatego do bogatszego.

  •  Precyzyjna regulacja przepływu powietrza
  •  Niesamowita para i smaczny smak
  •  Płynny przepływ powietrza

Zelos Nano

Zupełnie nowa grzałka Nautilus Mesh 1.0 Ω, spójny smak na całej powierzchni

Nazywana „królem grzałek”, najpopularniejsza Nautilus BVC 1,8 Ω MTL, choć zadowalająca, generuje umiarkowaną parę, wielu nadal oczekuje solidniejszej i gęstszej pary.

Dlatego w oparciu o szeroko zakrojone badania i rozwój oraz liczne testy różnych konfiguracji grzałek mesh. Aspire z powodzeniem stworzył zupełnie nową grzałkę Nautilus 1.0Ω, która konsekwentnie utrzymuje pełną kontrolę przepływu powietrza, bez nadmiaru powietrza powstającego podczas pracy.

Kompatybilny z grzałkami Nautilus

Ciesz się wspaniałym doświadczeniem waporyzacji! Zelos Nano jest kompatybilny z klasycznymi grzałkami Nautilus. Oczywiście w zestawie otrzymujemy grzałkę Nautilus 1.0Ω Mesh i  Nautilus 1.8Ω BVC, a także obsłuży Nautilus 2S 0,7Ω Mesh.

Godnym uwagi jest system automatycznego wykrywania mocy. W tym trybie urządzenie określa optymalną moc wyjściową na podstawie rezystancji cewki. Każdy opór ma trzy ustawienia poziomu mocy. Użytkownicy mogą wybrać swój ulubiony smak z opcji poziomu „Niski, Średni lub Wysoki”. Dodatkowo urządzenie posiada trzy wskaźniki mocy, które biegną od dołu do góry i odpowiadają poziomom mocy „Niski, Średni i Wysoki”.

Poziomy naładowania baterii Zelos Nano

Posiada wbudowaną baterię 1600 mAh. Ta duża pojemność oznacza, że Twój Zelos Nano wytrzyma cały dzień bez konieczności ładowania. Stan baterii ukazuje się w następujący sposób:

  •  < 3,5 V (0-30%) Świeci na czerwono
  •  3,5 V-3,8 V (30-60%) Świeci na niebiesko
  •  3,8V-4,2V (60-100%) Świeci na zielono

Reasumując Aspire zaprojektował sprzęt typowo MTL który trafi do dużej grupy odbiorców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here