GeekVape Z RDA – Nowe RDA w stajni GeekVape

0
3416

GeekVape Z RDA to nic innego jak dobrze znana nam seria parowników Zeus, firma postanowiła zmienić nazwę tych urządzeń, zastępując imię greckiego boga literką Z. Dziś zobaczymy, jak wygląda ich najnowszy produkt mianowicie Z RDA.

Kolorystyka

GeekVape Z RDA został wypuszczony w aż 6 kolorach, powoduje to, że każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie. Mnie osobiście do gustu przypadł kolor gunmetal, ale jak już wspominałem, kilkakrotnie lubię klasykę.

Budowa

Podobnie jak poprzednie wersję atomizerów z serii Zeus, ten również został skonstruowany z górnymi przelotami powietrza. Dzięki zwężającemu się korpusowi, który osadzony jest na decku przy pomocy dwóch oringów, mamy zapewnioną szczelną konstrukcję.

Na górze całość dopełnia drip tip 810, regulacja przepływu powietrza odbywa się poprzez przekręcenie top capa. GeekVape Z RDA w budowie decka to nic innego jak Zeus X, układ dwugrzałkowy, mocowany na słupkach i do tego otwory ułatwiające przycinanie nóżek.

Wewnątrz korpusu powietrze przepływa od dołu, co ma wpływać na oddawanie smaku, tak przynajmniej zapewnia producent.

Do zestawu dołączony został również pin BF, żeby móc swobodnie korzystać na squonku.

Podsumowanie

Geekvape Z RDA według mojej opinii kolejny odgrzewany kotlet od tego producenta, trochę to idzie w stronę smoka gdzie mamy już cztery novo, cztery nordy, a atomizerów z serii TFV nie zliczę. Nie tędy droga, oglądając recenzje na YouTube słychać jak parownik, gwiżdże niemiłosiernie, smak oddaję dobrze jak to RDA, jednak co do samej konstrukcji oraz użyteczności, nie jestem przekonany.

Cena

Za Z RDA będziemy musieli zapłacić około 25$, stanowczo wolałbym te pieniądze zainwestować w coś innego, na rynku jest o wiele więcej lepiej skonstruowanych atomizerów typu RDA, tutaj w tej cenie dostajemy odgrzanego kotleta, który jest już mocno stary, ale został polany innym sosem. Chciałoby się rzec, quo vadis GeekVape ?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here