VAPORESSO XROS MINI – NOWY? CZY UDOSKONALONY?

0
179

 XROS MINI jedna z propozycji vaporesso. Czyli druga generacja XROS z której zostały usunięte wady poprzednika, ale czy na pewno?

 

Xros Mini

Nie jest zaskoczeniem, że XROS Mini to mini wersja VAPORESSO XROS.

Postawienie dwóch urządzeń obok siebie ujawnia wiele podobieństw, ale także kilka różnic. Najbardziej oczywistą różnicą jest rozmiar. Jest nieco krótszy i ma 98,9 mm wysokości w porównaniu do 112 mm XROSa. Ale w rzeczywistości są prawie identyczne w swoich innych pomiarach, przy czym oba mają około 23 mm szerokości i 13,5 mm głębokości. Podoba mi się jego gabaryt. Jest ładny i lekki, dobrze leży w dłoni i jeszcze łatwiej jest go schować.

Xros Mini

Wzór w romby na powierzchni XROS Mini wygląda świetnie i jest również praktyczny. Daje urządzeniu trochę dodatkowej przyczepności i nadaje mu niepowtarzalny wygląd.

Również na przedniej ściance znajduje się mała metalowa płytka z napisem VAPORESSO wraz ze wskaźnikiem LED. Nie ma przycisku, ponieważ XROS Mini jest aktywowany tylko przez zaciągnięcie.

Po każdej stronie korpusu, tuż pod kapsułą, znajduje się mały otwór przepływu powietrza wielkości szpilki. Nie ma regulacji przepływu powietrza. Na podstawie samych rozmiarów otworów można powiedzieć, że zapewne to ciasny MTL.

Xros Mini

Kartridż i jego specyfikacja.

XROS Mini jest dostarczany z tylko jednym kartridżem w pudełku. Wygląda prawie tak samo jak kartridż 1,2 Ω dostarczany z XROS, ale ten jest w rzeczywistości zaktualizowanym kartridżem 1,2 Ω. Zamiast siatki mesh użyto drutu co poprawiło odczucia smakowe. Są wstecznie kompatybilne z XROS.

Xros Mini

Bateria

Urządzenie posiada większą baterię 1000mah a nie 800mah jak u poprzednika. Dioda LED na przedniej ściance zapala się przy każdym użyciu, a kolor wskazuje poziom naładowania baterii. Są trzy kolory:

  • Zielony: 70%-100%
  • Niebieski: 30%-70%
  • Czerwony: 0%-30%

Ładowanie za pomocą ładowarki pozwala na pełne naładowanie w zaledwie około 55 minut. Zastosowany został system pass-thru, dzięki czemu można go używać podczas ładowania. W trakcie ładowania dioda LED będzie świecić na czerwono i nie zmieni koloru, dopóki nie zostanie w pełni naładowana. W tym momencie dioda zmieni kolor na zielony. Aby sprawdzić, na jakim etapie znajduje się ładowanie, można go uruchomić, aby aktywować wskaźnik .

Podsumowanie XROS Mini:

To doskonały mały waporyzator. Jest bardziej kompaktowy niż oryginalny XROS, ale zapewnia wydajność znacznie przewyższającą jego rozmiar. Jedynym poważnym minusem jest to, że otrzymujemy tylko jeden kartridż.

Jeśli chcesz, aby twoje urządzenie było bardzo ciasnym MTL,  zapewniam będzie to jeden z najciaśniejszych dostępnych na rynku. Smak jest doskonały, a sprzęt bez problemowy i bardzo wydajny. A wszystko to wieńczy bardzo nietuzinkowe wykończenie.

Co sądzisz o VAPORESSO XROS Mini? Zostaw komentarz i podziel się opinią.

Strona producenta Vaporesso Xros Mini

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here