Wotofo Profile Squonk Mod – dwa w jednym

0
1834

wotofo profile squonk mod

Szukasz dwóch zasilań w jednym? Wotofo Profile Squonk to mod, który jest squonkiem i zwykłym zasilaniem dla każdego atomizera. Czy takie rozwiązanie jest przydatne? Trzeba sprawdzić!

 

Profile Squonk to urządzenie o wymiarach 93.85 mm*44.4 mm*30 mm i wadze 135 g bez akumulatorów. Na frontowym panelu urządzenia producent umieścił ekran, power button i przyciski „+” i „-„. Wyświetlacz zawiera informacje o aktualnej mocy, poziomie naładowania akumulatorów, ilości puffów czy oporności grzałki. Pin 510, USB C 5 V/2A, więc standardowo.

wotofo profile squonk mod

Maksymalna moc, jaką dysponuje zasilanie to 80 W bądź 200 W. Wszystko zależy od ilości użytych akumulatorów. Wotofo daje użytkownikowi możliwość wyjęcia butelki squonka i włożenia akumulatora. Tak, więc box zasilany jest pojedynczym akumulatorem 18650 (maks.80 W) bądź dwoma akumulatorami 18650 (maks. 200 W). Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które na co dzień używają RDA, ale jest też minus tego rozwiązania. Niestety maksymalna moc 80 W może być zbyt niska dla niektórych drutów. Z pomocą wtedy przychodzi wyjęcie butelki i włożenie akumulatora, ale to już nie czyni naszego zasilania squonkiem. Za to w tej sytuacji możemy zakraplać atomizer ręcznie a dodatkowy akumulator potraktować jako zapas energii dla naszego moda, więc kolejny plus.

wotofo profile squonk mod

Butelka o pojemności 7 ml w Wotofo Profile Squonk wykonana w 100% z silikonu spożywczego. Do używania jej nie jest potrzebna nadludzka siła, co przekłada się na precyzyjne odmierzenie ilości płynu podczas aplikowania. Napełnianie jej jest bezproblemowe. Wystarczy wyjąć, odkręcić i wlać liquid. Dzięki uszczelce na otworze unikamy wycieków płynu. wotofo profile squonk mod

Zasilanie ma wbudowany nexChip, dzięki któremu w 0,001 s moc jest podana na grzałkę.
Box oczywiście wyposażony w szereg zabezpieczeń takich jak: ochrona przed zwarciem, ochrona przed zbyt niską rezystancją grzałki czy zbyt niskim napięciem.

Podsumowanie

Bez wątpienia można powiedzieć, że Wotofo Profile Squonk jest modem, który nada się do każdego atomizera. Znaczące jest również, że dzięki wymiarom jest poręczny i nada się na codzienne użytkowanie czy wypad za miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here