Wotofo Profile RDTA – 2 w 1?

0
6810

Seria Profile od Wotofo jest znana nie od dziś. Tym razem producent zaprezentował nową hybrydę 2 w 1 czyli Profile RDTA. Rozwiązanie znane jeszcze z iJoy Combo RDTA, tutaj ma szanse podbić serca wielu waperów.

Atomizer przyciąga nie tylko rozpoznawalną marką, a zastosowanymi w nim rozwiązaniami. Z jednej strony wydają się banalnie proste, ale z drugiej praktycznie nikt nie podjął się zastosowania wszystkich w jednym. Jak dla mnie, jest to coś co muszę zakupić mimo, że nie jestem fanem serii profile.

Kolorystyka

Hybryda RDA i RDTA

To jedno z najciekawszych rozwiązań zastosowanych w tym atomizerze. Zaledwie parę sekund i z RDTA można zrobić RDA. Jedna prosta zaślepka i już mamy konwersję.

Innowacyjna baza

Innowacyjność polega tutaj na znacznie rozszerzonych możliwościach. Producent nie skupił się tylko na meshu. Dał użytkownikowi dodatkowo w środku bazę, do zamocowania wygodnie jednej lub dwóch zwykłych grzałek. W dotychczasowych wersjach Profile wiązało się to z niewygodnym dociskaniem, obecnie jest to banalnie proste.

Nowy typ grzałki

Nazwany nexMESH Claptonem zespół grzewczy ma połączyć zalety claptona z meshem. Każdy kto próbował kiedykolwiek założyć druty a’la mesh do swojego atomizera meshowego wie jak to się kończy. Miejmy nadzieje, że tutaj miło to wszystkich zaskoczy.

Napełnianie zbiornika

Także tutaj można dostrzec mocno przemyślany system nalewania. Z jednej strony znajduje się otwór którym napełniamy, z drugiej natomiast taki którym ma uciekać gromadzące się ciśnienie.

Transport liquidu ze zbiornika

Jak już zdążyliście zauważyć, nie jest to typowe RDTA gdzie zrzuca się watę do zbiornika, tutaj za transport posłużą zwijki drutów ze stali nierdzewnej. Czy to działa? Jeszcze jak! To samo rozwiązanie stosuje między innymi VapeFly i jest bardzo chwalone.

Cena

W preorderze który startuje 21 lipca będzie można zakupić atomizer za 39.95$. To umiarkowana cena, ale atomizer pod względem zastosowanych rozwiązań staje na bardzo wysokim podium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here