Wismec R40-kot wśród pod-modów?

0
699

Wismec raczej większości osób kojarzy się z dużymi, topornymi modami. Niedawno producent udowadniać zaczął, że pody w ich wykonaniu również mogą być ciekawe i porządne. Dzisiaj weźmiemy na tapetę Wismec R40.

Pod-mod jakich wiele na rynku, zwłaszcza od jakiegoś czasu. Ten konkretny R40 wyróżnia się na pewno pojemnym wbudowanym akumulatorem. W końcu 1700 mAh to wcale nie mało. Taki akumulator połączony z maksymalną mocą 40W powinien wystarczyć na naprawdę całkiem długo, a to wszystko w połączeniu z ładowaniem 5V/2A może narobić zamieszania. Urządzenie z dużym, czytelnym ekranem, na którym znajdzie się sporo przydatnych informacji.
Wismec R40Urządzenie ma samo w sobie bardzo ciekawy design. Mnie osobiście przypomina perfumetkę. Ozdobny „grill” czy też coś, co przypomina producentowi chłodnicę samochodu z tyłu urządzenia w połączeniu z różnymi kolorami wpada w oko.
I po raz drugi spotkałam się z rozwiązaniem nasadki na e-papierosa. Pierwszy raz takie rozwiązanie spotkałam w Innokin Klypse. Polega ono na zdjęciu nasadki i przyczepieniu jej od spodu urządzenia. Daje to na pewno dużo mniejsze ryzyko zgubienia, ale też częstsze używanie jej, co z kolei przekłada się na higienę naszego poda.

Kompatybilne grzałki, jak widzimy na załączonej grafice są dwie. Jedna 0.8Ω na zwykłym drucie, a druga 0.3Ω z siatką mesh. Dostępna jest również baza RBA, ale do osobnego zakupu.
Co ciekawe, sam pod nie jest wyposażony w regulację przepływu powietrza, ale za to grzałki tak. Wystarczy wyjąć wkład i na grzałce dostosować ilość powietrza. Łatwizna. Jest plus w tym, bo niejednokrotnie po włożeniu e-papierosa do kieszeni jednak ta regulacja ulega zmianie przez np. wystający suwak.
Wkłady zalewane są od spodu, poprzez uszczelkę. Rozwiązanie stare jak świat, ale czy na pewno nie będzie wyciekał liquid? Nigdy nie ma się pewności.

Pod oczywiście posiada inteligentny tryb pracy, dzięki czemu rozpozna rezystancję grzałki i sam dostosuje odpowiednią moc. Świetne rozwiązanie dla nowych użytkowników.

Urządzenie posiada również wiele zabezpieczeń. Są to między innymi: ochrona przed przeładowaniem, nadmiernym rozładowaniem, spięciem czy też zbyt wysoką temperaturą.

Podsumowanie

Wismec R40 to jeden z wielu pod-modów na rynku. Wyróżnia go na pewno spory wbudowany akumulator, świetny design, ukryta regulacja przepływu powietrza oraz nasadka na ustnik, którą będzie dużo trudniej zgubić niż zwykle. Jak dla mnie ciekawe urządzenie i opcja warta przemyślenia przy wyborze swojego pierwszego czy kolejnego e-papierosa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here