Uwell Whirl S2- kolejny do kolecji!

0
1096
Uwell zasłynął z urządzeń typu POD, a później rozpoczął rozszerzanie swojej oferty o starter kity, którego najlepszym przedstawicielem dla wielu jest seria Whirl. Wersja pierwsza na rynku światowym przyjęła się bardzo dobrze, jak będzie tym razem? Przed Wami, Uwell Whirl S2!

 

Specyfikacja:

Pierwsze co się rzuca w oczy, to podobieństwo do urządzenia innego producenta- Aspire AVP Cube, w rzeczywistości jednak Uwell będzie miał nieco bardziej zaokrąglone krawędzie. W porównaniu do poprzednika, najnowszy model będzie znacznie bardziej kompaktowy, jednak odbywa się to kosztem pojemności baterii.

 

Kolorystyka:

Wersji kolorystycznych jest tym razem znacznie więcej. Poprzednim razem producent zdecydował się tylko na 4, a tutaj mamy aż 7 do wyboru! Dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

 

Budowa:

Główna zmiana w samej budowie urządzenia, to inna forma zbiornika. Tym razem, jest to plastikowy kartridż, który stosowany był już u innych producentów. Dużą jego zaletą jest koszt wymiany, bo prawdopodobnie znacznie się on obniży. Poprzednia konstrukcja była znacznie bardziej skomplikowana, a to wiązało się z wyższą ceną.

Oczywiście, urządzenie posiada multum zabezpieczeń, które mają zapewnić komfort użytkowania. Moim zdaniem, najważniejsze z nich to te przed: rozładowaniem, oraz zwarciem.

 

W pudełku:

Zestaw całkiem bogaty, bo w zapasie dostajemy dodatkową grzałkę. Cieszę się, że Uwell jest jednym z tych producentów, którzy nie rezygnują z tego rozwiązania.

 

Podsumowanie:

Uwell Whirl S2 to ciekawa alternatywa dla innych starter kitów. Produkty tego producenta charakteryzują się dobrą jakością wykonania i trwałością. Nie bez powodu podbiły one światowy rynek. Czy najnowsza wersja wprowadza jakieś innowacje? Moim zdaniem nie, ale to wcale nie świadczy o braku wartości. Oryginał był na tyle dobry, że większe zmiany nie były potrzebne. Ja sam poważnie zastanawiam się nad zakupem, a jakie jest Wasze zdanie?

 

Więcej na temat Uwell Whirl 2S możecie przeczytać tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here