VOOPOO – światowy gigant, który nie zawodzi

1
2145
voopoo

Voopoo to marka e-papierosów znana na prawie całym świecie. Kojarzona jest przede wszystkim z seriami Drag i Vinci. Wchodzi w skład chińskiej ICCPP, korporacji, która nadzoruje badania i rozwój produktów, a także ich produkcję oraz sprzedaż. Voopoo w swoich działaniach kieruje się głównie innowacyjnością i rzetelną obsługą klienta.

woody vapes

Producent popularnych w Polsce modów z serii Drag oraz pod-modów Vinci powstał w 2014 roku. Początkowo głównymi obszarami jego działania były medycyna i automatyka przemysłowa. Dwa lata później ICCPP przejęli WoodyVapes, czyli amerykańską markę tworzącą mody high-endowe. Tak rozpoczęła się przygoda z e-papierosami.

gene chip

W 2017 roku Voopoo rozpoczęli współpracę z GENE Corporation. To właśnie elektronika GENE znalazła się w jednym z flagowych modów marki, wypuszczonym na rynek w tym samym roku modzie Drag. Podanie prądu do grzałki w zaledwie 0,025 sekundy to przełom w historii chińskiego producenta.

voopoo vinci

Kolejnym ważnym momentem dla Voopoo był rok 2019. Ukazały się wtedy pod-mody dające początek serii Vinci. Zdobyły serie nagród dla najlepszych urządzeń między innymi w Stanach Zjednoczonych, a zespoły grzewcze spopularyzowane dzięki nim nadal cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników.

Aktualnie Voopoo zatrudniają ponad trzy tysiące osób i cieszą się uznaniem ponad trzydziestu milionów użytkowników e-papierosów. Są obecni w ponad dwustu krajach i regionach całego świata. Angażują się w działania prospołeczne, prowadzą też mnóstwo akcji marketingowych wyróżniających na tle konkurencji.

voopoo vinci pod

Jednym z najnowszych, tegorocznych urządzeń produkowanych przez Voopoo jest Vinci Pod. Poręczny i prawie bezobsługowy e-papieros szybko zyskał szerokie grono fanów. Możliwość modyfikacji za pomocą stickerów oraz łatwy transport dzięki smyczkom to niewątpliwe zalety Vinci Poda. Co ciekawe, nie są one dołączone do zestawu. Stanowią element marketingu Voopoo i można je wygrać w konkursach organizowanych przez producenta.

Najnowszy sprzęt od Voopoo możecie podejrzeć tutaj, a jeśli chcecie poczytać o nich więcej, zerknijcie na stronę producenta.

1 KOMENTARZ

  1. Witam
    Kupiłam kardricz pnp pod zaraz po pierwszym wlaniu płyny kardricz pękł, dziś kupiłam drugi zalałam płyn i po 1 godzinie płyn leje mi się po całym papierosie. Co może być przyczyna? Nie jest to chyba normalne ze kardricz sam pęka po zalaniu lub cieknie. Proszę o odpowiedz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here