VooPoo Vinci Air – mniejszy brat Vinci

0
5525

Rywalizacja między firmami produkującymi podo-mody trwa w najlepsze. Korporacje prześcigają się w wypuszczaniu coraz to wymyślniejszych podo-modów, wincyj, wincyj wszystkiego 😉

Prym w wypuszczaniu tych urządzeń wiodą Smok i VooPoo, obie firmy mają na swoich kontach sporo podo-modów. A dziś przedstawiamy Wam najmłodsze dziecko w rodzinie Vinci – Vinci Air. 

Air to stare, dobre Vinci ale w zdecydowanie mniejszym wydaniu, dla tych co wolą mniejsze rozmiary. Urządzenie jest o 20% lżejsze i o 30% cieńsze od standardowego modelu. Sprzęt jest oczywiście w pełni kompatybilny z pełną gamą grzałek producenta. A w zestawie z Vinci Air doszły dwie kolejne, PnP-VM4 0.6 ohm i PnP-R2 1.0 ohm. Warto z zaznaczyć, że Air jest kompatybilny z bazą rba, ale przy tak małej baterii z rba nie poszalejecie 😉

Air ma dużo mniejszą baterię od swojego starszego brata – 900 mah, ale z racji wysoko oporowych grzałek 900 mah w zupełności wystarczy. całość wykonano z odpornego plastiku PCTG i stopu cynku. Na froncie, pod przyciskiem fire umieszczono malutki wyświetlacz, pokazujący nam podstawowe dane jak moc czy oporność grzałki.

Przedział mocy, płynnie regulowany, to od 3 do 30 W. Podobnie jak w poprzedniku urządzenie automatycznie dopasowuje moc do zamontowanej grzałki.

Podsumowując, Vinci Air jest przeznaczone dla fanów serii Vinci ale wolących jednak mniejsze rozmiary urządzeń.

Urządzenie będzie dostępne w siedmiu kolorach:

– carbon fiber

– space gray

– camouflage

– classic blue

– classic red

– aurora

– aurora blue

Cena urządzenia będzie oscylować w okolicach 28 $

Pre-order możecie złożyć u jednego z naszych partnerów – Sourcemore

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here